Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vállal valaki mostanság...

Vállal valaki mostanság felügyeletet 6 hónapos babára?

Figyelt kérdés

Vissza kéne mennem dolgozni, mert nem valami fényes itthon az anyagi helyzetünk?Mennyiért vállalnak gyerek vigyázást emberek?Csak pár óra kéne amíg apa haza ér, és én el tudnék menni dolgozni.

Bölcsibe be vesznek ilyen kicsit?


2011. júl. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

nekem van egy bébicsőszöm aki a 3 hónapos babánkra vigyázott, és egy bébiszitter barátnőm aki mellett 3 baba cseperedett fel.

szóval tuti van ilyen.

bölcsibe nem tudom mikortól lehet vinni.

2011. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a lányom mellett a barátnőm kislányára is vigyázzok, mert neki vissza kellett menni dolgozni! Tehát van ilyen!
2011. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Bölcsibe 4 hónapos kortól, de 6 hónaőos nagis nagyin kicsi, még fél évet nem bírtok ki valahogyan.
2011. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok dolgozni, hogy maradjon fedél a fejünk felett... :( Nem úgy jöttek össze a dolgok, ahogy szerettük volna.
2011. júl. 21. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező:Én 11 éve vagyok bébiszitter,különböző családoknál,nem egy alkalommal vigyáztam már 6-7 hetes babára is.Esetleg tudok segíteni?
2011. júl. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!