Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bergon Camero Q 12 babakocsi?...

Bergon Camero Q 12 babakocsi? Olyat szeretnék amibe 2 évesen bele birom rakni de azért ne is legyen óriási?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyet venni?
2011. júl. 21. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz nekünk nem ez a fajta bergon van, de én már bánom. Első gyereknél úgy voltam vele, ha majd nagyobb lesz (2 év) is jó legyen... hiába vannak nagy kerekei, nehéz vele akár egy járdára felmenni a padkán, egy kisebb boltban nem fér el, szóval én már bánom hogy ilyet vettünk. egy kisebb akadályt nehezen vesz. Már 2 lányom van, szerencsére már kertes házunk van, így most ezt használjuk ha kirakom a kicsit ebbe. Mi a "nagynak" aki még nincs 2 éves tavaly graco-t vettünk, amit most is használ ha hosszabb útra viszi anyukám.

Nekem ez a tapasztalatom, biztos, ha újra kezdhetném, nem ilyen babakocsit vennék.

Minden jót!

2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De ez már szerintem jóval kissebb mint a régi bergonok. Most már tényleg nemtudom milyet vegyek.
2011. júl. 22. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond a Q12-essel! Sőt! Nekünk ilyen van, ár-érték arányban szerintem nem sok ilyet találsz. Én szó szerint hónapokig nézelődtem, mielőtt megvettem, nem bántam meg. Elég nagy a mózese is, nagyok a kerekei - azok is, amik bolygósíthatóak -, rendkívül könnyen irányítható. A szét-összeszerelése is könnyedén megy.

Nem tudom, az első válaszoló pontosan milyen típust vett, de kíváncsi lennék rá.

Egy hátránya van, hogy nehéz, de nekünk ez sem volt probléma, mert van babakocsitároló a földszinten, így csak a mózest/hordozót vittük a lakásba.

2011. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,most megnyugtattál akkor lehet ilyet veszünk. Az nem gond ha nehéz mert mi meg családiban lakunk szóval nekem se kell cipelni. És összecsukni se nehéz?
2011. júl. 23. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!