Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik árultok internet...

Anyukák! Akik árultok interneten, voltatok már így?

Figyelt kérdés

Nekem már felforr az agyvizem.

Szoktam árulni a babáim dolgait interneten és már nem egyszer, sőt már legalább 20x átvágtak.Olyan szempontból, hogy küldjem a számlaszámot, már acímet is elküldik és semmi.Írok nekik hogy legalább annyi legyen benne hogy visszaír hogy nem kell.De még csak nem is válaszolnak.Előtte levelezünk és írja hogy bizti kell, én elhajtok más érdeklődőt és két szék közé esek.

Akkor mikor árultam a babakocsit, akkor felhív egy anyuka hogy holnap reggel itt lesz a babakocsié.Várom egész nap.ÉN felhívtam és azt mondja:

- hogy képzeledf hogy ilyen hosszú útra elindulok két kisgyerekkel???-majd leesett az állam.Tudta hová kell jönnie.

De még sorolhatnám........

Hogy lehet ennyi pofátlan ember a földön??Én ha vmi iránt érdeklődöm és mégsem kell, legalább írok hogy tárgytalan.

Ez olyan idegesítő.


2011. júl. 23. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is jópárszor belefutottam már ilyenekbe....akár eladó vagyok akár vevő mindig nekem kell jelentkeznem és forszíroznom a dolgot, van aki annyira se méltat hogy válaszoljon (pedig mindannyian anyukák vagyunk elvileg...) aztán van hogy nullás meg pár vételes emberek reklamálnak ha 200ft-ért mondjuk nem teljesen zsír új, polcról levett darabot kapnak...

Holott mindig leírok mindent a termékről...

Nagyon pofátlanul alkudozókba is belefutottam mostanában amit szintén nem értek igazából...

Postaköltségen is ki szoktak akadni miért annyi amennyi, mintha kb.én találnám ki hogy mennnyiért megy el...

Hát ez van...

Persze vannak normálisak is.:)szerencsére.

2011. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen!Én is voltam már így.Hirdettem hogy vannak babaruháim olcsón.És írtak rá hogy neki olyan kellene ami folt és bojh mentes.Hát akkor a boltba kell menni.Mondjuk én is leszoktam írni ha van vmi hibája.
2011. júl. 23. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én régóta vaterázok, de eddig talán 4-5 ilyen nemjelentkezős volt.

ha az e-mailre nem reagál, felhívom, ha nem veszi fel, küldök sms-t. 1-2 hetet szoktam várni, hátha nyaral, síel, beteg, nincs net, egyéb gond van...

ha ezek után sem jelentkezik, gondolkodás nélkül értékelem negatívra!

2011. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!