Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen mocsok valaki?

Hogy lehet ilyen mocsok valaki?

Figyelt kérdés

[link]


Szinte hihetetlen, hogy ilyen "anyák" vannak a világon...:((


2011. júl. 26. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barom,csak ennyit fűznék hozzá.
2011. júl. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyák?? Szerintem itt 3 felnőtt ember a szereplő,és a gyerek mégis vízbe fulladt.Az anyánál lehetett valami sokk féle,de hol voltak a többiek??
2011. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez tényleg durva... Bár én azt fűzném még hozzá(És lehet lepontozni.), hogy évi 40 ezer nő tesz lényegileg hasonló dolgot törvényesen, csak kicsit korábban, és abból nem lesz hír, sőt még Spronz Júliáék bizonygatják is, hogy joguk van hozzá...
2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

22 évesen a 3. gyerek (lett volna szegényke), az első 2 sincs náluk. 16 évesen már szült.


Szerinted milyenek lehetnek? :P

2011. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
20.04 Nálad a pont!Sajnos rémes hír ,sok nő éveket kűszködik,hogy teherbe essen.Viszont nem egyértelmű a szándékosság a cikkből?!
2011. júl. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

kedves kérdező


ha már egy ilyen eseten akar rágódni és csámcsogni akkor szerintem csendben otthon tedd nem hiszem h itt lenne a helye ennek

2011. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
20.04 és 20.36 miért lett lepontozva?Melyik állítás nem igaz?Az ,hogy sok egy éjszakás kalandból vagy felelőtlenségől megfogant gyermek abortálódik?Nem azokra gondolok aki bűncselekmény, betegség vagy más egyéb NYOMÓS indokkal válnak meg a baájuktól!Ez nem halálra ítélés?Vagy az a része ,hogy sokak évekig nézik a görbéjüket ésjárnak lombikbébi programra eredménytelenűl?Eetleg az ,hogy nem derül kia cikkből a szándékosság?Őszintén mi alapján pontoztok?Találomra?Vároma válaszokat !Szép napot mindenkinek!
2011. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

kedves kérdező


"ha már egy ilyen eseten akar rágódni és csámcsogni akkor szerintem csendben otthon tedd nem hiszem h itt lenne a helye ennek"


Nem hiszem, hogy te fogod eldönteni, hogy mikor, hol, min rágódjak. Ne nyiss meg olyan kérdést, ami ellenérzéseket vált ki belőled, kommentelni meg pláne nem kell.

2011. júl. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!