Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma a baj velük? Többször...

Ma a baj velük? Többször olvastam már, hogy valaki/k utálják a magyar/ősmagyar neveket. Aki így érez, az miért nem szereti ezeket a neveket?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 22:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:51

Te kizárólag olyasmivel foglalkozol,aminek kézzel fogható haszna van?Ugye,hogy nem?A rovásírás egy nagyon érdekes,nagyon ősi dolog,aminek szintén nem kéne eltűnnie.

Gondoltam,hogy lesz aki kiakad,pedig aztán ennek másra nézve az égvilágon semmi hatása nincs.:))

Baranta sajnos nincs náluk.:((

2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A rovásírás a kultúránk része, ugyan úgy, mint a névtánc, a népviselet, és a többi. Kiskoromban én is jártam néptáncolni, egy évben 2X fel is léptünk, jó buli volt, szeretném, ha majd a kislányom is néptáncolna.


Egy rettenetesen politika-gyűlölő anyuka

2011. júl. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sokan a barantára is azt hiszik, hogy túlzóan magyarkodós, szélsőséges felhangú dolog. Pedig nem. A fiam mesélte, hogy hívták Őket fellépni jobbikos rendezvényre, de az edzője nemet mondott. Ők egyszerűen csak szeretnék megőrizni a hagyományokat. Íjászkodnak, szablyával vívnak, bottal harcolnak, énekelnek, táncolnak, lovagolnak. Most volt egy 1 hetes táborban, 2 napra mi is odalátogattunk, és tényleg nem tanulnak rosszat. Az mondjuk eleinte kicsit furcsa volt, hogy mindenki Adj Istennel köszön:)
2011. júl. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!