Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol van sokféle bébiétel?

Hol van sokféle bébiétel?

Figyelt kérdés

Kislányomnak jelenleg 3 kedvence van, de sajnos a 3 félét 3 különböző boltban tudom megvenni. Emiatt már nagyon ki vagyok. Nem akarom karton számra hazavinni, de így meg macerás.

A Tescoban a 3 féléből 1 van, DM-ben szintén, a Sparban veszem a harmadikat.

Létezik olyan bolt, ahol van is választék??? Pl. Auchan, Cora, ilyesmi?


2011. júl. 30. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Melyik fajtákra gondolsz?

Amúgy nem hiszem, hogy van olyan hely, ahol mindenféle van. Én is 3 helyről szerzem be a bébikaját.

2011. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hipp és Kecskeméti.

A Hippből a sütőtök-burgonya és a sütőtök-alma a nyerő. Az előbbit a Tescoban veszem, vagy a Sparban, a másikat csak a DM-ben.

A harmadik a Kecskeméti paradicsomos-burgonya csirkehússal.

De pl. kóstoltatnám a gesztenyés (azt hiszem Kecskeméti az is) bébiételt, de azt nem találok sehol.

2011. júl. 30. 20:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha van a környékeden Brendon.Ott minden van.
2011. júl. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát fél órányi autóútra van. De ha van választék, akkor megéri felmenni.
2011. júl. 30. 21:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Az auchanban sokféle van. A múltkor én is néztem a tescoban , hát egy db normálisat tudtam venni. Alig találtam gyümölcsöset. Nagyon gáz, ott többet nem nézem.
2011. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
56%

Miért nem főzől neki?Nekem 4 gyermekem van 9é 6é és 1évesek az ikrek mind négyüknek főztem.Olcsobban jönnél ki.


N.30é

2011. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálunk az Interspárban sok van.
2011. júl. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Müller, ott rengeteg féle van. De hogy pont ezek vannak e azt nem tudom, csak a múltkor elámultam, h mennyi féle papi van. mi még szopizunk ezért nem is néztem át tüzetesebben a kínálatot.
2011. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is Müller, én mindig ott vettem. Nagyon nagy választék van!
2011. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A Müllerben ezek közül pont egyik sincs. :) Ott nagyon jók a gyümölcsös kaják, azt szinte mindig ott veszem.

De majd az Auchanban körülnézek, meg az Intersparban. Egyikbe sem járok gyakran, ezért nem nagyon tudom, milyen a választék.

Azért nem főzök neki, mert nincs sajnos sütőtök szezon, pedig az a nagy kedvenc. Sütőtök-almával, sütőtök-burgonyával, sütőtök-hússal, és lassan jön a sütőtök májjal is.

A másik ok, hogy nem tudok 1-2 adagot főzni, ha meg le van fagyasztva, akkor már nem eszi meg sajnos. :( Így el kellett ajándékozni ismerősnek 5 adag fagyasztott cukkinit a múltkor, mert sehogy sem kellett neki.

2011. júl. 31. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!