Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megosztaná a véleményét a...

Megosztaná a véleményét a babakocsijáról valaki, aki Touragoot használ?

Figyelt kérdés

Elég jónak tűnik, főleg az árához képest...átfordítható tolókar, állítható lábtartó...!! Jó használni? Nem nehéz? Nem nagy? Jól tolható? Ezt válasszam vagy az új Avantit? (Brendon honlapján néztem.) Segítsetek! Már egyszer melléfogtam. KIsfiam nemsokára 6 hónapos lesz.

Előre is köszi


2009. ápr. 9. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Melyik fajta Touragoot vennéd? Mert én esernyőkocsijukat vettem meg ami most 16 e Ft-ért van és meg vagyok elégedve vele. Annyi a baja, hogy nehezen lehet hátradönteni a háttámláját, azt megnézhettem volna! De amúgy könnyű, 5,9 kiló, jó tolni egy irányba néz a baba, nem fordítható esernyőkocsi!

Boldog babázást kíván 11 hónapos kislány anyukája!

2009. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


nekünk touragoo saturn classic-unk van. én szeretem, de nagyon nincs összehasonlítási alapom más babakocsikkal. Olcsó volt, kényelmes tolni, sok a tároló rajta...a te igényeidet sajna nem ismerem, de én pl nem akartam bolygós kerekűt, és fontos volt, hogy vízszintesig dönthető legyen. Nagynak nem érzem. szerintem személyesen nézd meg, hátha úgy könnyebben döntessz! Jó vásárlást!

2009. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!