Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislánynevet keresünk Kovács...

Kislánynevet keresünk Kovács vezetéknévhez, már van egy Hanna és egy Kitti nevű kislányunk, mi legyen a haramdik csajszi neve?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 15:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Liza
2009. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
NIKOLETT,HENRIETTEA,REBEKA,ALEXANDRA,ANASZTÁZIA
2009. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

Szia! A Kovácshoz minden illik, de mivel elég rövid, én hosszabb keresztnevet adnék neki, legalább 5 betűset. Valóban ütős, ha ugyanazzal a hanggal kezdődik a kettő, ezért:

Kovács Klaudia

Kovács Kinga

Kovács Kornélia

Kovács Kendra

Kovács Kamilla

Kovács Kármen

Kovács Katalin

Kovács Ketrin

Kovács Kiara


Ha rövidebb nevet találtok, esetleg egy harmadik névvel dallamosabbá tehetitek..

Pl

Kovács Zoé Lilien


Egyébként a kedvenc lány neveim: Jázmin, Kitti, Kamilla, Napsugár, Emma. :)

2009. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Juj, nekem elsőre a Netti jutott eszembe. Mert olyan vagányan hangzana, hogy hasonló neve van a három lánynak. Mármint hangzásilag. Mind rövid név és a végén van egy dupla mássalhangzó. Nekem tetszene még a Fanni, Anna (bár ez a Hanna miatt annyira nem jó), Ronett.
2009. ápr. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Kovacs Kyra

Kovacs Dorka

2009. ápr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaswzokat én is olyan neevt keresek bár csak én mi hasonlít a másik kettőhöz hát nekem a sok név közül amit ide irtatok a Netti nagyon tetszik
2009. ápr. 17. 14:48
 17/19 anonim ***** válasza:
Nelli,Lilla,Fanni,Hella,Bella...de azóta megszületett.Hogy hívják végül?
2011. nov. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
luca lett
2012. jan. 15. 21:18
 19/19 anonim válasza:
kitti, enikő, bea, beáta, borbála
2012. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!