Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekülést vegyünk...

Milyen gyerekülést vegyünk ami jó és olcsó?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos, 9,5 kg, 74 cm.

Még hordozóban utazik, mert nem ül stabilan, de egyre kisebb neki, és lassacskán kéne venni "rendes" babaülést.

Milyet tudtok ajánlani?Linkeljetek is légyszi, ha lehet.

10ezer körül gondoltam, de tudom, 20 körül vannak...

Elsősorban újat keresünk.De ha nagyon nincs 10 körül,akkor körbenézek majd vaterán is.

Csak lövésem sincs milyet kéne venni, milyenek vannak, amit sokáig ki tudunk használni.

Köszönöm a segítséget.


2011. aug. 7. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

most csak találomra megnéztem, ez milyen?

[link]

2011. aug. 7. 20:48
 2/12 A kérdező kommentje:

és ez??:)

[link]


bocsi, csak most nézelődök...

lövésem sincs melyik lenne jó....

2011. aug. 7. 20:49
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]

??

2011. aug. 7. 20:53
 4/12 anonim ***** válasza:

SZia!

Mi 13-ért vettünk Maxi Cosi Priori-t, használtan, új huzattal. Ez a legkönnyebben és a legjobban hátra dönthető, konkrétan olyan szögben ül(het) benne a baba, mint a hordozóban. Már a 2. gyermekem használja és imádják. Töréstesztjei is jók, újonnan jó drága. Nekünk bevált és az ismerőseinknek is.


Így most hirtelen ezt találtam példának:


[link]


[link]

2011. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és a Naniák ránézésre szépek, de én megnéztem a brendonban és nagyon kis gyengék, lötyögnek, nem tetszettek nekem. - az első válaszadó voltam újra -
2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már rendes ülést akartok, és olcsón újat, akkor jó a Nania, mást nem is nagyon találtok.

/A 0-18 beköthető hordozóként is, de szerintem ekkora babának már felesleges olyat venni./


Ha bp-en jártok, érdemes a babyoutletben szétnézni, brendonos áruk vannak olcsóbban. Pl. sok autósülés.

2011. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Naniára azt mondják: fapados. De sokan meg vannak vele elégedve, és sokaknak nem is telik másra. és az legalább új, tuti, hogy nem volta balesete...
2011. aug. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk sem telik drágára, de inkább legyen használt és erős, biztonságos ülés, mint egy vacak új. Az meg úgyis látszik rajta, ha törött volt, jól meg kell nézni (huzatot leszedni). A jó márkák sok gyereket kiszolgálnak kifogástalanul, nem kell tőlük félni!

Egy baleset után sosem bocsátja meg magának az ember, hogy nem tett meg minden tőle telhetőt...

2011. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én ezt néztem ki a fiamnak ő 9 hónapos 9 kiló és stabilan ül.

[link]

2011. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem nézd meg:

[link]

2011. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!