Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó játszóházat keresek, ami...

Jó játszóházat keresek, ami viszonylag olcsó, esetleg vannak akciós napok. Segítenél? Te merre jártál, melyik tetszett?

Figyelt kérdés

Leginkább az alábbi kerületek érdekelnének: 9, 10, 11, 19, 20, 21.

De ha van egy nagyon jó hely messzebb, az is érdekelne.

2,5 éves fiúcskával mennénk.

Köszi.


2011. okt. 26. 18:05
 1/1 anonim válasza:
Én voltam egyszer egy szülinapi zsúron a Nagykőrösi útnál valahol az M5-nél egy játszóházban, és az nagyon tetszett. Csupa csupa színes minden, légvárak, labdák, játékok. Sajnáltam, hogy én már nem vagyok gyerek, de a manóm is imádta, hogy bújócskázhatott, várat mászhatott, csúszkálhatott, rohangálhatott szabadon. Este úgy aludt, mint a tej. :) Azóta nem voltunk ott, és nem emlékszem pontosan a nevére, de ott van valahol a Tesconál. Tényleg ajánlom, mert nagyon aranyos volt ott mindenki. :)
2011. nov. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!