Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok, hogy a Nesztlés...

Hallottátok, hogy a Nesztlés cuccok üvegszilánkot tartalmazhatnak, amit hogyha lenyel a kölyök meg is fulladhat?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 12:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy facebook-os körlevél, már ezt is "megfertőzte" mint az iwiw-et! Ha bemondják a híradóban (mint annak idején a Milumilt)majd elkezdek aggódni...
2011. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Milyen felelősségteljes anya vagy...

Szegény gyereked

13/F

2011. aug. 8. 12:12
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, 13F te már csak tudod, milyen anyának lenni...
2011. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én ilyenkor biztos visszavinném az összes Nesztlés akármit..., minthogy megfulladjon a gyerekem. És még az apákra mondják, hogy...
2011. aug. 8. 12:14
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
DM Magyarország irta, hogy a Nestlé semmilyen közlemény nem adott ki... tehát semmi ilyenről nincs szó.
2011. aug. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ha ilyen lenne, akkor nem csak a közösségi oldalakon terjedne ez a hír. Ugyanúgy, ahogy be szokták mondani a híradóban, ha valamelyik tápszerrel van gond.

Ennek ellenére ha lenne itthon ilyen termék, nem hiszem, hogy odaadnám neki. De nincs, így én nem aggódom. :)

2011. aug. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem attól leszel felelősségteljes anya ha felülsz mondenféle hülye körlevélre a közösségi portálon! A fiam nem kap Milumilt mert még a gyerekorvoshoz is írt hírlevelet a MILUPA! Nem a facebook!!!! Ha valóban üvegszillánk lenne benne akkor ahogy írtad levették volna a polcokról! Ja, és ne felelőtlenezz le egy anyát se kedves 13/F mert te is anya leszel és sz@r érzés ám ha hülyeség miatt írnak le, pedig csak a kérdésre válaszoltál...és mint kiderült nem is hülyeséget-lásd a közleményt!
2011. aug. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
2011. aug. 8. 12:27
 9/19 anonim ***** válasza:
NESTLÉ
2011. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Menjél focizni öcsi,ne a babákkal foglalkozz.Azóta már jár a másik körlevél is,hogy ez csak egy hoax,azaz kamu!!!!!!Mellesleg első válaszolónak van igaza,a hiradó lett volna az első hely ahol bemondják,nem a hülye fb.
2011. aug. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!