Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kell apának lenni? OO (A...

Hogy kell apának lenni? OO (A kérdés komoly)

Figyelt kérdés
Az a helyzet ,hogy barátnőm terhes (nem tőlem) De akié a gyerek nem érdekli . Már akkor össze jöttem barátnőmmel amikor már terhes volt . Én akkor megmondtam neki ,hogy én így szeretem és kész mert a gyerek apja egy drogos k*csög és tényleg nagyon nemérdekli semmi... Szerintetek?
2011. aug. 10. 03:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ja én : 16/F

Barátnőm 16/L

2011. aug. 10. 03:55
 2/14 anonim válasza:
100%
Ez még nagyon korai. 16 évesen még egyikőtök sincs felkészülve a gyerekvállalásra, még az egész élet előttetek áll. Hidd el, hacsak nem vagy SOKKAL érettebb a korodnál, nem fogsz sokáig kitartani, ahogy valószínűleg a barátnőd se nagyon fog. Most hanyagolom a szokásos sopánkodást, rögtön a lényegre: nem a középkorban élünk, ahol 14 évesen már házasították a gyereket, és azt a gyereket is inkább a nagyszülei fogják nevelni, ti még nem vagytok készek rá. Lehet hogy kiábrándító, amit írok, meg hülyeségnek tartod, de ettől függetlenül... Ha még van lehetőség a törvényes abortuszra (amit mondjuk írásod alapján kétlek) akkor el kéne gondolkozni rajta.
2011. aug. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Aburtusz már késő :S Am én nem írtam egy szóval sem ,hogy érettebb vagyok a koromnál... Én kitartok mellette ígyis ha már a gyerek apja elhagyta őket :/ Mert "csak" indokon . Én szeretem ígyis és gyerekkel is . (nem egy fellángolás ez csak)
2011. aug. 10. 06:02
 4/14 anonim válasza:
34%
2011. aug. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha drogos az apuka és ne adj' Isten fogyatékosan születne a kicsi, mit tennétek? Vagyis inkább Te mit tennél? Mert most bármennyire is szereted a párodat, sajnos nagyon nagy rá az esély, hogy nem tartanál ki mellette.

De ne legyen igazam és éljetek boldogan!


16 évesen nehéz lehet apának lenni. Biológiailag oké, de szellemileg nem vagy rá felkészülve. Nem tudom, mit tennék, de már nincs sok választásotok.

2011. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát idegileg biztos nem vagyok felkészülve rá . Ha meg fogyatékosan születne akkor nemtudom :/
2011. aug. 10. 06:33
 7/14 anonim ***** válasza:
16 évesek vagytok.Nagy a szerelem,oké.De a gyerek nem él meg a szerelemből.Miből adtok neki vagy akár magatoknak enni? Hol fogtok lakni?Meg még lenne egy tucat piszkos anyagias kérdésem, de nem teszem.A válasz az lenne részetekről, hogy "majd anyuék".Itt már nem rólatok van szó, hanem a piciről.Szereted a lányt, ez tényleg szép részedről.Szeretni fogod azt is, ha a gyerek végigbőgi az éjszakákat? Ha beteg lesz? Születhet fogyatékosan is.Biztos, hogy a lány nem drogozott?
2011. aug. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy nem drogozott régebben cigizett de már nem .
2011. aug. 10. 06:44
 9/14 A kérdező kommentje:

Szeretni fogod azt is, ha a gyerek végigbőgi az éjszakákat? Ha beteg lesz?

-Ezeket már megszoktam.

2011. aug. 10. 06:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek pár 16 évest aki megszűlte a gyerekét nem omlott össze, Halasztott 1-2 évet,de befejezte a sulit.Sőt nem bánta meg,mert fiatal anyuka akinek akár később is lehet még gyereke.

A lényeg h. segítsétek egymást,ha tudtok támaszkodjatok a szülőkre,középsuli mellett tudom nehéz elmenni dolgozni,de ha találsz valami diákmelót akkor vesd bele magad,de a sulit semmiféleképpen se hagyd abba.

2011. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!