Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyet (link) használtok?...

Ilyet (link) használtok? Milyen idős volt a gyerkőc amikor kapta? Szereti?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 13. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Látatlanban én hülyeségnek és felesleges dolognak gondoltam a futóbiciklit. A férjemnek élnek rokonai Németországban, tőlük kaptuk. A 2 év körüli volt a fiam, akkoriban ez még alig ismert eszköz volt itthon. Minden várakozásomat felül múló sláger eszköz lett. Motorozni is szeretnek a gyerekek. A futóbiciklivel egyensúlyozni is kell, ezért talán hasznosabb. Nem mondom, hogy biztos a futóbicikli miatt de emlékeim szerint a lányom csak 6 éves kora körül a fiam pedig már 4 évesen két keréken biciklizett.
2011. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szomszéd kisfiú márciusban volt 2 éves, és most kapott kábé egy hónapja egy ilyet (felső sor 3. képen lévő). Szegénykém még nagyon billeg vele, nem meri hajtani igazából, pedig alapvetően nagyon jó mozgású kisfiúról van szó. De ehhez nagyon jó egyensúlyérzék kell.
2011. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

22 hósan kapta a lányom a futócangáját, kb 1 hét alatt megtanulta használni, felszállni, leszállni, egyensúlyozni.

Marha jó találmány, nagyon fejleszti az egyensúlyt! Ezután simán átül majd a rendes biciklire, nem kell oldaltámaszték sem.

Most 2év8hós a lányom, még mindig imádja!

2011. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiam a 2. szülinapjára kapott futóbiciklit. Nagyon szereti, és szerintem is nagyon jó találmány! :) A fiam most 4 éves, nemrég ültettük át a rendes biciklire, pótkerék sem kellett. Már teljesen jól megy vele. A futóbiciklit pedig a most 2 éves tesó örökölte, és ő is nagyon szereti. :)
2011. aug. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Azt hiszitek, hogy futóbicikli nélkül nehezebben tanul meg egy gyerek biciklizni? Ugyanmár!

Jó a futóbicikli, jó a kismotor, jó a tricikli, jó a roller etc...a különbség csak az árukban van (meg persze, hogy mennyire menő éppen egyik v. másik)

2011. aug. 17. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Igen, a futóbiciklitől könnyebben tanul meg biciklizni, mert az nem olyan mint a kismotor, hanem egyensúlyozni kell vele, míg a kismotort, triciklit csak hajtani/tekerni.

2011. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%

Ezt írják a reklámokban.


Kismotorról a biciklire átülni és szépen tekerni 5 percet vesz igénybe. A futóbicikliről mennyi idő alatt vált a gyerek? Ha azonnal ráérez, akkor is csak 5 percet nyertél vele. Ennyit megér a tizenezres árkülönbözet?


De félreértés ne essék, nem vagyok ellene. Ha a pénz nem számítana én is vettem volna. De nem tellett rá és végül nem bántam meg, mert semmilyen hátrányát nem éreztem, hogy nem volt. Mondom 5 percig kellett segíteni egyensúlyozni és tolni, aztán ment magától...

2011. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

2 évesen kapta, fejleszti az egyensúlyérzéket

nekünk ilyn van:

[link]

2011. aug. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14:04-es!

Tényleg nem vitázni akarok, de a kismotor meg a futóbicikli két teljesen más dolog. És ezt "nem csak a reklámban írják". A kismotor egy stabil valami, amire csak ráül a gyerek és gurul vele. A futóbicikli használata is ilyen, csak ott egyensúlyozni kell. Nincs támaszték. Ha a gyerek nem egyensúlyoz, akkor eldől. Mint a sima biciklivel. Csak ezt nem pedállal hajtja, hanem a lábával löki.

És szerintem nem az az általános, hogy egy gyerek a motorról átülve 5 perc alatt megtanul biciklizni. A te gyerkőcöd ügyes, de mondom, nem ez az általános.

2011. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!