Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 év nem szoptatás után ha...

1 év nem szoptatás után ha megnyomom a mellbimbómat jön 2 csepp "tej", miért?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves lesz novemberben, 6 hónaposan kapott utoljára anyatejet, mert elapadt a tejem, ma megnyomtam a mellbimbómat és jött belőle 1-2 csepp "anyatej".

Másnál is így van? Tudja valaki, hogy ez miért van? Így fog maradni?

Gondoltam, hogy holnap felhívom a védőnőmet, de addig hátha valaki írt valami okosat!


2011. aug. 14. 22:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én 11 hónapig szoptattam a kisfiamat, és nekem is sokáig még jött belőle ilyen sárgás, előtejszerű valami. Nálam is már 21-22 hónapos volt a kisfiam, amikor még mindig ez volt a helyzet. A dokit megkérdeztem, és azt mondta, hogy ha nem múlik el, akkor rövid időn belül menjek vissza, és kivizsgáljuk mitől lehet. Mondta a pajzsmirigyet, a prolaktin szintet, ha mindkettő mellemből jön. Ha csak az egyikből, az valami lokális dolog lehet.

Én meg is ijedtem, mert a nővéremnek elég magas volt a prolaktin szintje, ami miatt nehezen ment a teherbeesés, és féltem, hogy ha második babát akarunk, akkor gond lehet nálunk is.

Most 19 hetes kismama vagyok, egyszeri próbálkozással sikerrel jártunk, szóval nem volt nálam semmi olyasmi probléma, amit a dokival beszéltünk.

2011. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!