Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyaságit a határozat...

Az anyaságit a határozat kiérkezése előtt vagy után kaptátok meg? (Ha számlára utaltattátok)

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:

A határozat szerint 23-án utalva lett, de még nem érkezett meg. Azért kérdezem, mert félek, hogy el lett írva a számlaszámom.

Mi van akkor ha tényleg el lett írva a számlaszám és valaki másnak utalták ki?

2011. aug. 29. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utána! Már el is költöttem addigra:-)))
2011. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Akkor nem vicces.

MInél hamarabb hívd fel őket. Van a határozaton ügyintéző, nem? Ha nincs, a központot hívd és beszélj valakivel? Nem tartottál meg egy példányt?

Lehet, olyan számlaszámot adtál meg, ami nem is létezik, így a bank most egyenlőre nem tudja jóváírni, függőszámlán van.

Ha megvan a kérelem másolata (én csináltam magamnak), akkor azzal menj be a bankba!

2011. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Már előtte megkaptam a pénzt. Járj utána, hogy miért nem kaptad még meg.
2011. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!