Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » „Szoptatós” teát:...

„Szoptatós” teát: Laktoherb és málnalevél teát ihatom -e összekeverve?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy mind a kettőt megcsinálom és összekeverném. Szerintetek így is megmarad mind a kettőnek a hatása vagy igyam külön?
2011. aug. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Párom csak a Laktoherb-et itta, és bevált neki mind a két lányunknál.
2011. aug. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A málna levelet miért akarod inni?Azt úgy tudom csak a fájásokat gyengíti vajúdáskor.
2011. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azért gondoltam, hogy iszom, mert ezt találtam róla

meg sok hozzászólásban azt írták, hogy akik itták könnyebben szültek.



Felkészülés a szülésre

És még néhány egyszerű tipp, ami megkönnyítheti a szülést:

- MÁLNALEVÉL TEA: a málnalevél "az" igazi ősi kismama-gyógynövény, a méh izomtónusának javításával hozzájárul a könnyebb, hatékonyabb szülés elősegítéséhez.

Alkalmazása: a (betöltött) 34. héttől ajánlott naponta 3-4 csészét meginni.

1 csésze teához – öntsünk 2, 5 dl forrásban lévő vizet egy kávéskanálnyi teakeverékre, hagyjuk állni 5 percig, majd szűrjük le.

Ha a használat alatt a pocakon piros pöttyök keletkeznek, az a tea méregtelenítő hatásától van.

2011. aug. 15. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen igen...de ha még pocakos vagy akkor szerintem ne idd a laktoherbet azt majd csak szülés után,amikor beindult a tej.
2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor most csak a málnalevelet iszom, a másikat meg majd csak utána
2011. aug. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!