Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Garanciás babakocsi javíttatás...

Garanciás babakocsi javíttatása? CSak én jártam meg ennyire, vagy mindenhol lekezelik az embert?

Figyelt kérdés

Garanciás babakocsinkat visszaküldettük,emrt több probléma is volt vele, két hetet ígértek, most járunk a negyedik hétnél,de kocsi még sehol. Ajánlottak cserekocsit, de elfelejtett megérkezni, és ha telefonon érdeklődök,még ők vannak felháborodva.

Nem is tudom mi lesz,ha nem csinálják jól meg a babakocsit,kezdődik minden előről??:(:(


2011. aug. 16. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezd el emlegetni a fogyasztóvédelmet, a panaszkönyvet és mindenféle jogi eljárást. Érdemes megemlíteni, hogy mondjuk a sógorod ügyvéd, és hogy jó kapcsolata van a médiákkal is. Sajnos vannak ilyen cégek, azokkal így kell bánni, különben te jársz rosszul.
2011. aug. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta 2-3x hívd fel őket, vagy írj nekik e-mailt ugyanennyi alkalommal. Hidd el, pár napon belül meg fogják unni, és foglalkoznak veled. Nekem ez eddig mindig bejött. :)
2011. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol van ez az üzlet?
2011. aug. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült végre velük beszélni:),úgy néz ki jövőhéten lesz kocsink:):):)

Egyébként Nyíregyházán van a bolt

2011. aug. 16. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, így legyen lottó ötösöm! :)

Biztos voltam benne, hogy a nyíregyházi boltról van szó!!

Az szemét egy banda! Totál hülyének nézik az embert!

2011. aug. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!