Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mit teszünk? Megválasztot...

Most mit teszünk? Megválasztották Bajnait. Mi lesz velünk kismamákkal? Kell aggódni?

Figyelt kérdés
Aggódjunk,vagy majd alakul?:(
2009. ápr. 14. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát alakul mert mást nem tudsz tenni, mint belemenni a helyzetbe, de könnyebb nem lesz, sőőőt. Csak nehezebb. A bölcsikben telt ház, pénz nincs, meló nincs. Szerinted???
2009. ápr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aggódni majd ráérünk akkor, ha nem építenek új bölcsődéket. Valahol meg kell húzni a juttatásoknál a határt. Bár én nem ezt az utat választottam volna. Egyébként csak azokra a gyerekekre vonatkozik az új szabályozás, akik jövő év júniusa után fogannak meg, tehát akik ezután vállal gyereket, az már legalább tudja mire számíthat. A most otthon levő kismamák alól nem húzzák ki a talajt.
2009. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Öszintén megmondom,a bölcsi nálunk amúgyse jöhet szóba,mert 60km-es körzetben nincs,és oda is már 2 éve jelentkezni kellett volna!Az óvodánk is romokban,úgyhogy én már most nagyon félek!

De kitartás mindenkinek,talán egyszer jobb is lesz!

Boldog babavárást mindenkinek!!:)

2009. ápr. 14. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, az előző válaszadótól szeretném megkérdezni, hol lehet utánanézni, hogy valóban jövő június után fogant babákra vonatkoznak majd az új szabályok? Köszi
2009. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy tudom, hogy az idén július 1-ig megfogant babákra vonatkozik minden úgy, ahogy most van.
2009. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na, nem hogy bölcsibe nem lehet bejuttatni a gyereket, de óvodába sem, főleg, ha évvesztes... Októberben lesz 3 éves a lányom, az idén nem veszik fel, mert évvesztes, talán jövőre, de az is szerencse kérdése. És ez a körzetes ovink. Ami csak suli előtti évben, tehát 6 évesen köteles csak felvenni. Na, ilyenek most az állapotok.

Kérdés, hogy mi fog történni a "létszámfeletti" 2-5 éves korosztállyal????

2009. ápr. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20.45-ös,kicsit el vagy tévedve.Idén julius 1-ig fogant babákra vonatkoznak a mostani törvények.De elképzelhető,hogy változtatnak ezen is.
2009. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kicsit utána néztem,és ha mindent jól értelmeztem akkor a "megszorítások"azokra a babákra-anyukákra vonatkoznak majd,akiknél 2009.július 1.után állapítják meg a terhességet!Lehet tévedek,de én így olvastam a sorok között...
2009. ápr. 15. 15:47
 9/10 anonim ***** válasza:
A 20:45-ös vagyok. Én is azt írtam, hogy június után születettekre vonatkozik, tehát akik június hónapban fogannak, azokra még nem. Úgy látszik, hogy ez nem volt világos.
2009. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De Te jövő év juniust írtál,ezzel keverted meg a többieket.
2009. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!