Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyszeri anyasagival...

Az egyszeri anyasagival kapcsolatos papirokat a tartozkodasi helyem szerinti Allamkincstar kirendeltseghez is bevihetem, vagy csak az allando lakcim szerintihez?

Figyelt kérdés

Budapesten van az ideiglenes lakcimem (lakcimkartyamon is rajta van), az allando Szabolcsban. Muszaj bemennem szemelyesen, nem kuldhetem postan, mivel terhessegem alatt kulfoldon tartozkodtam, igy nem egy szimpla kerelmezesrol van szo. Pesten elunk, fogalmam sincs, hogy mennek le Nyiregyhazara egy fel oras ugyintezes kedveert, mert a babat nem tudom kire hagyni, vinni magammal meg meg bonyolultabb, raadasul nem kis osszeg elmenne az utazasi koltsegre.

(Telefonon mar megkerdeztem, az egyik ugyintezo azt mondta, hogy szerinte itt is beadhatom, de tovabbkapcsolt, a masik azt mondta, hogy o nem biztos benne. Remek. Epp emiatt gyakorlati tapasztalatokra lennek kivancsi, hatha ti mar voltatok ebben a helyzetben.)


2009. ápr. 16. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


A MÁK honlapján úgy van, hogy a lakóhely szerinti az illetékes. Az alsó linken lehet írásban kérdezni, próbáld meg ott, akkor lesz egy írásbeli válaszod.

2009. ápr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!

Kozben letoltottem az igenylolapot es rajottem, hogy a tajekoztatoban benne van, hogy az allondo es a tartozkodasi cim szerintihez egyarant be lehet nyujtani. Igy mar nem passzolhatnak le. Csak furcsa, hogy az ezzel foglalkozo ugyintezok egy resze sincs vele tisztaban, de sebaj.

2009. ápr. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!