Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kevés menstruáció, mennyire...

Kevés menstruáció, mennyire normális?

Figyelt kérdés

3 éve szültem,elötte,6 napig tartott,szülés után egyre rövidebb ideig,3-4 nap,majd mindig 3-4 nap barnázás.Gyógyszert szedek,sose felejtem el,viszont most legutóbb 1 napig tartott+1 nap barnázás.

Mennyire normális ez?


2011. aug. 22. 07:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy dokit róla.

Nekem szülés előtt 6 napig tartott, most szülés után 9-10 napig! Megőrülök tőle. Amúgy dokim szerint sajnos ez tök normális...

2011. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszi:)

ennyire sose volt még kevés....

2011. aug. 22. 12:35
 3/12 anonim ***** válasza:

Felfázás, idegeskedés vagy bármi dolog nem befolyásolhatja? Nem történt veled mostanában valami?


Terhesség nem lehet?


Nem tudom csak tippelgetek, de ha nagyon aggódsz, akkor kérdezz meg egy orvost róla.

2011. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Tegnap megint "megjött",inkább csak barnáztam kicsit.asszem ha lesz egy hétköznapon szabadnapon,elmegyek dokihoz(csak ha itt bejelentkezek,jövö hétre kapok időpontot)


Terhes nem lehetek amennyiben nem C vitamin volt a fog.gátlo dobozában:))nem felejtettem el bevenni sose.

2011. aug. 23. 08:14
 5/12 anonim válasza:
Ha havonta egyszer menstruálsz az normális. Ha többször az abnormális. Ha meg nem menstruálsz akkor vagy nemileg éretlen vagy vagy jön a gyerek vagy már épp megszűnt a peteérésed klimaxos vagy!!!
2011. aug. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már szültem,nemileg nem lehetek éretlen,klimaxos se,ahhoz fiatal vagyok,és a gyogyszert is pontosan szedem,remélem nem esek bele abba a minimális %ba ahol gyogyszer mellett jön össze.
2011. aug. 24. 09:17
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj! Én se vagyok orvos, tényleg az a biztos, amit ők mondanak, viszont nekem van egy ismerősöm (bár évek óta nem beszéltünk), akinek tizenévesen az volt a normális, h 3-4nap alatt barnázással, mindennel együtt elmúlt neki. Irigyeltem is, mert nekem mindig kitartott 7, inkább 8napig. Mióta szültem rövidebb lett. 3-4nap piros, +1-3nap rózsaszínes-barnás. A mennyisége egyáltalán nem lett több, vagyis nem "belesűríti" a szervezetem kevesebb napba. Mondhatom, kevesebb van jóval, mint a gyerek előtt. Néha én is elgondolkodom, h ez normális-e, de mindig oda lyukadok ki, h van olyan nő, akinek hol megjön, hol nem, hol hónapokig semmi. Nekem legalább teljesen rendszeres. Fájni nem fáj semmim (görcs sincs, kicsi se), úgyhogy aztán megnyugszom.

Bár még 1naposom nem volt, de ha jól érzed magad, akkor szerintem(!) nincs ott gond.


(Egy barátnőm is arra panaszkodik, h neki sokkal több van mióta szült. Mind mennyiségileg, mind időben. Én meg örülök, h nekem kevesebb lett. :) )

2011. aug. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 36 éves vagyok, kb 20 éve mestruálok. Így néz ki:

1. nap egy egész betét elhasználódik

2. nap elég a legkisebb betét, aminek a felén van valami

3. naptól meg tisztasági betét, de arra szinte már nem is jön semmi.

Szülés előtt és szülés után is ez volt illetve ez a helyzet.

A dokimat egyszer erről megkérdeztem, azt mondta, teljesen normális, mint ahogy az emberek testrészei is különböznek. (rövidebb, hosszabb stb)

2011. aug. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem szülés óta kevesebb a mensim, napra és mennyiségre is. :) Pedig épp fordítva szokott lenni. Mindenféleképp menj el dokihoz, az a biztos.
2011. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a tapasztalatokat:)

semmi bajom nincs amugy,rosszullét,ilyesmi,megvárom a köv levelet h elfogyjon,és h a 7 napos szünetben hogy jön meg.

2011. aug. 25. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!