Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kaptatok előszőr TGYÁST?

Mikor kaptatok előszőr TGYÁST?

Figyelt kérdés
decemberbe szültem és februárba a munkahelyem könyvelője meg igényelte de még mindig nem kaptam!tudtok valami telefonszámot ahol tudnék érdeklődni?
2009. ápr. 16. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A területileg illetékes OEP-nél érdeklődj!Én 5.hónapban kaptam meg visszamenőleg az egészet!Ne hagyd őket békén,kérdezz rá akár többször is!
2009. ápr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket a biztonság kedvéért! Én aug. végén szültem, szept. 9-én adtam fel a papírokat és nov. végén kaptam meg a pénzt egy összegben.
2009. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem még decemberben igényelte meg a könyvelő,január végén szültem,febr. végén küldtek mégegy papírt baba tajszámát kérték és április első hetében sikerült nekik utalni a pénzt.nem kapkodnak,OEPnél tudsz érdeklődni a honlapjukon megtalálod a telefonszámot.sok sikert,jó babázást!
2009. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nov. közepén igényeltem dec. 1-től, jan. 26-án jött az első.

Hívd fel őket, kérdezz rá!

2009. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a könyvelőtől magam vittem az oep-hez a papírt és köv. hónapban már kaptam is. márc 13-án szültem és április elején már jött is a pénz. Szerintem is kérdezz rá!
2009. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!