Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség megszakítás után...

Terhesség megszakítás után 5héttel lehet strandra menni?

Figyelt kérdés

5hete elment a babánk,és csináltak egy egézségügyi kaparást.

Multhéten voltam a dokinál,azt mondta szépen kitisztultam.

Tudom h még nem telt el a hat hét,de nagyon meleg van és jo lenne egy kicsit pancsolni.Lehet töle bajom?


2011. aug. 26. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 hete volt ugyanez, de én már kétszer voltam strandon. Nem mondta a doki, hogy nem lehet, gondolom mondta volna, nyár lévén. Annyit mondott, hogy 2 hétig ne fürödjek (hanem zuhanyozzak, de gondolom ebbe a strand is beletartozott) és ne éljünk házas életet. 1 hónap múlva kontroll. Ezt betartottuk, a héten már kétszer voltam strandon... sőt, ez az ottülős strandolás a medence szélén, mert kisfiammal voltam általában a gyerekmedencében.... Nem lett bajom, ma meg is jött, jövőhéten megyek a dokihoz...

Szerintem te is menj nyugodtan, élvezd a strandolást!

2011. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részvétem.:(
2011. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 katalin83 ***** válasza:
A 6.hét végéig felelőtlenség,bármilyen fertőzést össze szedhetsz te is és a 1. válaszoló is.
2013. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!