Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen esetbe kell jelenteni...

Ilyen esetbe kell jelenteni ha gyesen van az ember? A tb miatt kérdezem

Figyelt kérdés

Ismerősöm lánya, januárban szült, áprilisban múlt el 18éves. Be kellett volna jelentenie az APEH felé?

Jelzem nem vélemény kérek, mert a picinekmindene megvan, rengetek szeretetet kap, ésén örültem volna ha ilyen anyukám van:)

10perc a legtöbb még bárkire is ráhagyja


2011. aug. 27. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést... Talán azt szeretnéd tudni, hogy a lánynak kell e TB-t fizetnie a GYES alatt? Nem, nem kell neki és igen, be kell jelenteni az APEH-nek hogy GYES-en van.
2011. aug. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

előtte tanult, köszönöm a választ:)igen az volt a kérdés hogy be-e kell jelenteni!

A többitcsak infónak írtam, hogy ne jöjjenek azok a válaszok hogy szeény gyerek...felelőségetelen anyu..stb

2011. aug. 27. 08:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyes alatt biztosított, akkor autómatikusan vonják. Szerintem. De a legegyszerűbb, ha felhívja a TB-t, és megkérdezi.
2011. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!