Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1,5éves kislányomnak forraljam...

1,5éves kislányomnak forraljam még a csapvizet, és a 3,5%os bolti tejet? Ha a házi tejet sem forralom lehet baja? (Ezt csak kíváncsiságból kérdezem! )

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Vizet?

Dehogy kell forralni!


A tejet nem tudom, én még magunknak is felforralom, bár előtte mindig belekortyolok olyan finom úgy az íze :)

2011. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizet tuti nem kell forralni, a bolti tejet én nem forralnám, hisz egy pasztörözött tejről van szó. A házi tejet pedig mindenképpen fel kell forralni mielőtt adod neki, vagy akár magadnak is. Főleg ha nem saját gazdaságból van a tej.
2011. szept. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én már úgy megszoktam hogy automatikusan forralom neki a vizet,és a tejet is. 1éves korában mondta a védőnő hogy forraljam a tejet,csak azt nem mondta hogy meddig. A vizet meg kezdetektől forralom.
2011. szept. 2. 23:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

vizet nem kell már forralni.

tejet nem is kellett volna, mivel hőkezelt.

a házi tejet viszont forralni kell még felnőtteknek is, nemhogy gyerekeknek!

2011. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a bolti tejet nem szoktam forralni,de a házit feltétlenül.
2011. szept. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
bolti tejet nem forralom, de a vizet még mindíg, én megszoktam, persze volt már, hogy simán kapta. Mivel én eleve csak ásványvizet iszok, neki is megveszem, és abból kap vizet, teát, limonádét.
2011. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!