Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan honlap, topik, ahol...

Van olyan honlap, topik, ahol szavazatokat, lájkokat lehet gyűjteni pl. babafotóra?

Figyelt kérdés
Itt tudom, nem lehet, de akkor hol? Esetleg van valakinek ötlete (akár priviben is). Köszi!!!
2011. aug. 28. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Facebook teli van ilyen játékokkal. De csak akkor kezdj bele, ha van sok ismerősöd, anélkül esélytelen.
2011. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pampers oldalán is szokott ilyen lenni!-nem tudom épp most van e. És a Cora honlapján is van néha babamosoly verseny.
2011. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát ez az... Nem vagyok tele ismerősökkel. Éppenséggel nem is képről van szó, hanem egyéb pályázatról.

Én szívesen szavaznék bárkire, még ha nem ismerem akkor is.... Hátha más is, ezért lenne jó valahol egy ilyen fórumot találni, ahol sok kisgyerekes megfordul.

2011. aug. 28. 14:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Ó, nem versenyt keresek, hanem meglévő versenyhez szavazókat. Itt nem lehet, tudom!
2011. aug. 28. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Webnyeremény fórumában van egy ilyen topic, azt hiszem szavazások a neve.
2011. aug. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, ilyenre gondoltam.
2011. aug. 28. 15:21
 8/8 Jaros Mónika válasza:
Sziasztok. Valaki tud olyan oldalt, ahol szavazatokat lehet gyűjteni? Kérlek segítsetek fontos lenne nagyon. köszönöm
2013. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!