Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra sikerult megbaratkozno...

Mikorra sikerult megbaratkoznotok a szules utani alakotokkal, testi valtozasokkal?

Figyelt kérdés
4 honapja szultem. Nincs rajtam felesleg, de az alakom megsem a regi. A hasam egyaltalan nem feszes, ha leulok, csunya logos. Allva szerencsere nem latszik semmi. A koldokom koruli bor olyan mintha rancos lenne, par csik is van a hasam aljan. Ma a ferjem eszrevette, h az egyik mellem sokkal nagyobb mint a masik a szoptatastol. Komolyan szegyenlos vagyok a ferjem elott, takaragatom magam. Nem erzem magam nonek. A hajam is le kellett vagatni, mert elhullott mar a fele. Ezek olyan dolgok amiken nagyon nem is tudok valtoztatni mar, max. enyhiteni egy kicsit. Regebben kezdemenyezo voltam a szexben, most mar ez sincs. Gondolom eppen ezek miatt, inkabb kerulom, nehogy a ferjem megundorodjon tolem. Tudom, h mennyire szerette, h csinos vagyok. Nalatok volt ilyen erzes? Mikor mult el? Remelem, nem marad igy!
2009. ápr. 18. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 4 hónapja szültem. Soványabb vagyok mint voltam, az alakom kb ugyanolyan, csak nagyobb most a mellem. Nekem nem ezzel van a bajom, hanem hogy fáj a szex :( Tiszta bénaság elkezdeni, csak szuttyogunk, sikosító kell, és még akkor se mindig megy. Én ezen parázok, hogy ez mikor lesz már olyan mint régen?? Szerencsére türelmes a férjem.

Mi megbeszéltük, hogy mire 1 éves lesz a babánk, addigra minden rendben lesz. Remélem úgy lesz.

Ti meg tudjátok ezt beszélni a férjeddel, vagy csak "magadban szenvedsz"?

2009. ápr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem 6hos a babam es bizony maradt rajtam extra suly..pedig terhesseg alatt 16kilot hiztam de szules utan lement 10kg aztan szopi alatt vissza ugrott nehany..sajna en nem tartozom a Szoptatas alatt csak ugy olvadnaka kilok cimu kategoriaba..sajna..en is elvesztettem az onbizalmam es nem mertem kezdemenyezni,de megbeszeltuk..a parom megerto de olykor vannak kinos beszelgtesek..pl mi nem reg voltunk egyutt eloszor..nem en rajtam mulott,o nem nyult hozzam..nekem is vastag a karom,a combom a seggem is megnott az en hajam is hullik,en is levagattam...sot nekem meg a regi cipoim sem jonnek vissza a labamra,mintha megnott volna de szelesebb lett tuti..nekem a combom kulso resze lett csikos..sajna...en abban bizom ha mar nem fogok szoptattni sikerul leadnom a kilokat..mert ez az allapot nem jo nekem..nem erzem igy jol magam..tehat beszeljetek rola szerintem..kikell bekulnunk magunkal mert ugy nem tudunk valtoztatni..fel a fejjel minden ok lesz..ott a gyonyoru babad es ez adjon erot neked..LIFE IS GOOD!! :)
2009. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyermekem 10 évvel ezelőtt szültem, most várjuk a 3. gyerkőcünket. Az első szülésem óta nem barátkoztam meg magammal, szélesebbnek látom a csípőm, hiába lettem kevesebb 10 kilóval mint terhesség előtt az évek folyamán. A szoptatás alatt nekem is mindig nagyobb az egyik cicim, mert azt jobban szereti a pici, könnyebben jön belőle a tejcsi.

A mai napig nem vetkőzöm le fürdőruhában a férjem előtt a sok csíkom miatt, pedig mindig bátorít, hogy Őt nem zavarja. Mindig azt monda: Anya vagy, nem? Az én gyermekeim anyja. Ez annyira jól esik. Neki természetes, hogy már nem vagyok a régi és nagyon büszke rá, hogy szültem Neki két gyermeket, szeretem Őt és életet adok hamarosan a 3. babánknak.

A férjed nem fog eltaszítani magától, ha meglát így, szülés után is. Miért tenné? Téged szeret és nem külön a testrészeidet, amik már nem olyanok mint voltak. Ez az érzésed csak az idő múlásával fog enyhülni és a férjed nagyon sokat tud segíteni a gátlásaid feloldásában. Hagyd, hogy Ő dícsérjen és semmiképp se akard Te kihúzni belőle, hogy ugye, hogy a cicim már nem olyan kerek? ugye, hogy petyhüdtebb a hasam? kérdésekkel. Ne hívd fel és ne hangsúlyozd a magad által talált hibákat. Mert ha sokat kérdezed és látja, hogy ennyire nem tetszik Neked, akkor Őt is egyre jobban fogja izgatni. Vedd természetesnek a mostani alakod és ne hagyd el a tested, mindig minden nap próbálj egy picit tenni a feszesebb vonalakért.

2009. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én közel 2 éve szültem. Nem is a súlyommal van a baj, terhesség előtt se voltam kifejezett vékony, most se vagyok az de nem ez a baj, nekem borzasztó csúnya lett a bőr a hasamon, meg is nyúlt, lóg is csíkos is, szóval borzasztó.

Réges rég nem kezdeményezek emiatt semmit se a szexben és ezt utálom hogy így alakult.

Imádom a fiam és büszke vagyok rá, de baromira esz az irigység h másnak nem ilyen ocsmány.:(

Ja és ez az a dolog amin a torna a fogyi, semmi se segít. Szörnyű belegondolni, hogy hátralevő cirka 35-40 évemet már ilyen testben kell eltöltsem.

2009. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
úgy értem a teste nem ilyen ocsmány:) kicsit félreérthető voltam:)
2009. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!