Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez a név?...

Hogy tetszik nektek ez a név? Tóth Trisztán

Figyelt kérdés
Nem furcsa a hangzása? Mi a véleményetek róla?
2009. ápr. 18. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Brad Pitt jut róla eszembe. Úgyhogy jóképű srác lesz az tuti :D :D
2009. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekem picit furcsa. Bocsánat a kifejezésért, de ilyen "tucat" vezetéknévhez egy ilyen nagyon "flancos" külföldi keresztnév. Nekem nem tetszik, de ne befolyásoljon itt senki véleménye, ha nektek tetszik, akkor hívják így a kicsit. Azért a névválasztás elég szubjektív dolog, kinek ez kinek az, nem igaz? Boldog babázást!
2009. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit töri a nyelvem, ha együtt mondom ki. Szerintem kicsit sok a vezetéknév végi mássalhangzó után a keresztnév kettős mássalhangzója.. Persze, ha nektek tetszik, ne zavarjon senki véleménye..
2009. ápr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A th es T miatt nehez kimondani. Mivel a vezeteknev is t-vel vegzodik ahogy kiejted, es a Trisztan is T-vel kezdodik, igy tul sok a t.

Masodik nevnek adjatok a Trisztant, egy masik konnyebben kiejtheto, esetleg maganhangzoval kezdodo keresztnevet adjatok inkabb. Pl. Adam, Akos... de ezek csak peldak!

Nem a Trisztannal van gond, hanem a sok t-vel.

2009. ápr. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura a két t miatt. És a Trisztánról nekem is a Brad Pitt jut eszembe (mondjuk ez nem hátrány:)).
2009. ápr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%
Egy ici-picit szerintem is furcsa választás ... de az a lényeg, hogy Nektek tetszik! :)
2009. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sok a t, és a msh torlódása a Trisztánban. Illetve a msh-k összeolvadása miatt sem szerencsés: Tóth (mivel a h-t nem ejtjük) Trisztán, így hangzik: tóttrisztán.

Szép név, de így tényleg nem túl jó választás. Második névnek tudnám elképzelni, de első névnek is csak óvatosan adnék vmi magánhangzósat, h ne legyen sok uolyan betű. Pl szerintem nem jó az Ádám, mert így: Tóth Ádám Trisztán túl sok az á.

Ha nektek tetszik, adjátok nyugodtan a Trisztánt, majd megszokják a "népek". ;)

2009. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Amúgy nem én pontoztalak le titeket és most meg is kérnék mindenkit, hogy ne pontozza le senki a másikat, majd én eldöntöm, hogy hasznos volt-e nekem a válasz, köszönöm.

Amúgy még nem tudom fiú lesz-e a babánk vagy lány. De ez a Trisztán név magában nagyon tetszik. Viszont gondba leszek ha fiú lesz a baba, mert sajna nekem szinte egyik név sem tetszik a Trisztánon kívűl. Talán még az Alex de én olyan nevet szeretnék ami ritka.

A lány nenek közül ezek tetszenek: Kendra, Jázmin (ebből már elég sok van sajna) Santál, Ivonn, Elektra.

2009. ápr. 18. 22:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

17:57-es újra.

No, akkor ezzel meg is oldottad a problémát! :)

Lehet a fiúcska Tóth Alex Trisztán, így jól hangzik, rövidítheted így: Tóth A. Trisztán, és nem torlódik össze! Habár az Alex is szép!

Lánynál pedig nekem a Tóth Ivonn, Tóth Ivonn Bármelyik, Tóth Bármelyik tetszene, persze, ahogy írtad is, Kendra és Jázmin most rengeteg van. Az Elektra annyira nem tetszik, így én az Ivonnra szavaznék!

2009. ápr. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradt, h nekem a Santál kicsit ellenszenves, de teljesen mindegy! Nektek kell, h megfeleljen!

Sok sikert a válogatáshoz! :)

2009. ápr. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!