Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb babakocsi?...

Melyik a jobb babakocsi? Kunert vip, Tomas Bomble

Figyelt kérdés

Kinéztem több babakocsi modellt is, több is van ami tetszik, de nem tudok dönteni

van a Kunert Vip

[link]

illetve a másik a Tomas Bomble Bee 3 in1

[link]


ha valaki tud róluk valamit mondani, légyszi írjon

köszönöm


2011. aug. 31. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk kunert van mivel nincs bolygókereke elég nehéz irányítani de ha te bolygókerékkel vásárolod meg akkor ajánlom mert én szeretem.
2011. szept. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőt semmiképpen nem vnném, nagy dög, nem bolygókerekes!! és nem is tetszenek az ilyen kocsik
2011. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyban függ attól, hogy milyen gyakran és hová szeretnéd használni. Rossz utakra, sétához ideális a Kunert Vip (nekünk ilyen van), de ha sokat szaladgálsz városban, tömegközlekedsz, akkor kilőve. Nagy és nehéz. Nekem nincs bajom az irányítással, mi csak sétálni használjuk.

Tényleg sok minden van hozzá, sokáig használható, de ha berakjuk az autóba, a csomagtartó megtelik. :)

2011. szept. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat...húúú nem is olyan könnyű a döntés mint én azt gondoltam volna eddig
2011. szept. 1. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A Kunert szerintem sz@r! Nekünk is az volt. Gyorsan lecseréltük!
2011. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyiket válaszottad végül? Nekem tetszik a toma,s most vásárlás előtt állok, de hezitálok én is, az első kocsink vip volt, utáltam nagyon.

2012. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Erika84 válasza:
Szia.Én is babakocsit szeretnék venni, nekem is a Tomas multifunkciós babakocsi tetszik.Engem is érdekelne a véleményetek!
2012. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!