Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek milyen életbiztosítása...

Kinek milyen életbiztosítása van, hol és mennyit fizettek?

Figyelt kérdés
Épp azon gondolkoztam, ha lenne velünk valami a gyerekeknek csak a nagy hitel maradna. Valamit tenni kell. De nem sok pénzünk van 5-6 ezernél többet nem tudnánk kiadni most.
2011. szept. 2. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

semmilyen

majd nyugdíjelőtakarékossági számlát akarunk kötni

páromnak volt 2x, de nem tudtuk fizetni, felmondták

a másodiknál nagyot is buktunk

2011. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mi?
2011. szept. 2. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Generali- baleset és életbiztosítás a páromnak, neki a munkája miatt is ajánlatos. Két év után vehetünk is ki pénzt, ha megszorolunk, 20 év után az összes befizetést kivehetjük, ami tök jó, akár egy előtakarékosság a gyerekeknek.

16200Ft egy hónapra, tavaly indítottuk, akkor még "csak" 15 ezer volt.

Amúgy tetű egy bagázs, egy nap késésért már felszólítást küldenek sms-ben. Meg volt egy ilyen szitu, párom elvesztette a munkáját decemberben, bementünk, hogy fizetési halasztást kérjünk, akkor még csak gyest kaptam, ami lókaka, szóval vagy csekkek, vagy kaja. Halasztást nem kaptunk, de lakásbiztosítást akartak rögtön ránk tukmálni. Meg ha már ott voltunk megkérdeztem, hogy a kötyvényt mikor kapjuk meg, mert nyáron szerződtünk, és azóta csak fizetünk, de kötvény sehol. Válasz, hogy hát az nem lehet, kinél kötöttük, ó ő már nem dolgozik, mondom nem érdekel, nekem kell a kötvény, hát telefonváltás, küldik. Márciusban, újbóli megkeresésre (amikor megint csak lakásbiztosítást akartak köttetni) valóban megküldték.

2011. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

másodiknak

A második próbálkozás nekünk is Generali volt, pár hónap csúszásban voltunk, semmi felszólítás, m,egszünteték

befizettünk tübb mint 400 ezeret két és és pár hónap alatt és ők 180 ezer forintér t vásárolták vissza.

2 évig 16667/hó, utána 18051 ft-ot fizettünk.


Az első ING, azt sokáig fizettük, de ott is megszüntették önhatalmúlag, momndjuk ott nem buktunk, de nem is volt valami nagy biznisz.

első voltam


kérdezőnek:

a nyugdíj előtakarékosság, az, hogy te befizetsz egy számlára x összeget havonta és legalább lesz nyugdíjas korodra némi pénzed mert az államtól nem sok jóra lehet számítani egyfajta öngonodakodás


Én önjkéntem nyugdíjpénztár tag is vagyok, ott is nyúlik egy kis pénz (meg magán is, nem léptem vissza)

2011. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ING 14000.-Ft/hó
2011. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát ezek jó nagy összegek. Amíg gyesen vagyok nehézkés...
2011. szept. 3. 08:41
 7/7 sumergo ***** válasza:
Kérdezd meg, mennyiért tudnál hitelfedezeti- biztosítást kötni. Arra a személyre érdemes, aki többet keres, így ha az "eltartó"-val történik valami, a biztosító kifizeti helyettetek a fennmaradó hitelt, és nem kell aggódni. Sajnos szerintem ez sem olcsó, de egy kérdést megér.
2011. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!