Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyors menü szülinapra?

Gyors menü szülinapra?

Figyelt kérdés

Kislányom lassan kétéves lesz.Mit készíthetnék a vendégeknek ami gyorsan megvan?

Virslisalátára és fasírozottra (egybesültre) gondoltam.Nem ciki ez?

Vagy van jó ötletetek?

Sajna veszélyeztetett kismama vagyok, úgyhogy nem ugrálhatok egész nap a konyhában.


2011. szept. 2. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nálunk az 1 éves szülinapjána fiamnak pizza volt:-) imádtáka gyerekek, és a szülők is! A következőn is ez lesz. de amit te írtál, az is tökéletes. ja mi sütöttük a pizzát. így olcsón megúsztuk.
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem ciki. Sőt, egy barátnőm csinált salit, szendvicseket meg rendelt. Ne csinálj belőle nagy ügyet, a jó hangulat a lényeg, az meg virslivel is van!!!!
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, pizza! Imádják! Ha úgy látod hogy gyorsabban fogy a kaja, akkor vészhelyzetre tarts ott egy szórólapot.
2011. szept. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt az egyévesen a menü.Kicsit sem ciki.

Fasírt mellé még kolbásszal töltött karajt sütöttem,azzal sincs sok macera.

2011. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor ez lesz.Pizzát sütnék én, de a nagyszülők nem eszik meg:( Csak a gyerekek örülnének neki.
2011. szept. 2. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Tökéletes, amit kitaláltál!

Esetleg még egyszerű (és isteni finom) a bacon szalonnába göngyölt csirkemáj. A sütőben elvan magának. :)

2011. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Áh, köszi!Pont vettem bacont, mert a fasírt alá is azt szoktam tenni a sütőben.
2011. szept. 3. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:

esetleg még gyümölcs sali h legyen valami könnyebb étel is

azt a gyereke és nagyon szeretik és szerintem a nagyiknak sem lesz idegen akár a torta mellé is teheted tejszínhabbal

jó mulatást

2011. szept. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!