Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11. szülinapra kis (nagy)...

11. szülinapra kis (nagy) lánynak ajándék? Minek örülnek a legjobban a korabeliek?

Figyelt kérdés
Hello Kitty, Geomag, könyv (milyen?), iskolához valamilyen "segédeszköz", játszva tanuláshoz?
2011. júl. 26. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Diddl és a HappyBox weboldalán nézz szét, nagyon sok ötletes dolgot találhatsz rajtuk aminek egy 11 éves lány is örülne. Persze ezek nem a legolcsóbb boltok, de ötletet azért kaphatsz.

Keresztlányom hasonló korú és odavan a figurás levelezőlapokért és borítékokért, imád leveleket írni osztálytársainak, barátainak. Szereti az olyan dobozokat, amikbe "kincseket" rejthet el. Szereti az ékszereket (persze neki valókat, nem aranyat).

Szeret kreatívkodni is, festeni, játék figuákat varrni stb. Így egy kreatívboltban is szétnézhetsz, ha ő is szeret(ne) hasonlókat csinálni.


[link]


[link]

2011. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az unokahúgom is ennyi idős. Imádja a lovakat, így sokszor kap lovas témájú dolgot, ami szülinapja volt mikroszkópot kapott, nagyon tetszett neki.
2011. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lányom 11 éves, 2 éve kapta az első könyvet ebből a sorozatból, azóta az összeset elolvasta, már többször is:


[link]

2011. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én most leszek 11 éves kb. 3 hónap múlva.

És én a Szent Johanna Gimire pályázom nagyon.


De igazság szerint a könyveken kívül a jó élményeket szeretem.


10 évesen a névnaporma a leges legnagyobb emléket kaptam.


Egy egész napot az Eleven parkban.


A hely nagyon jó még felnőttek számára is.A játékok a felnőtteket is elbírják plusz nagyon kényelmes babzsák fotelek is vannak.E mellett kajálda és RENGETEG játék.


Az egész napot úgy értem hogy 10 re mentünk 7 kor jöttünk.


Itthon már csak vacsiztunk meg fogat mostunk és ment az alvás reggel 10 ig.


Azóta már én is és az 5 éves öcsém is csakis oda akarunk menni ha játszóházról vagy parkról van szó.


Az egész ki jön 10 000 Ft ból.


A belépő 2000 Ft körü lvan gyerekeknél felnőteknek 1000 Ft körül családival azt hiszem 2-3 000 Ft a belépő a benzin kölcség nekünk 4000 (ez az oda és a vissza út is)

Plusz az egyéb kis kaja ott vagy zseton vétel 2 játékhoz.


Ugyan ilyen az Ugripark csak ott minden ingyen van kivéve a kaja.Meg hétvégén többe kerül a belépő jegy.De ez kicsit olcsóbb mert itt hétköznap 1500 körül van a gyerek a felnőtt meg vagy 1000 vagy ingyenes.Viszont ez a játszóház kisebb.


Lényegében az egyik nagyobb a másik kisebb az egyik olcsóbb a másik drágább.De nekem ez volt a legnagyobb élményem és most is szívesen elmennék.

2012. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!