Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos hintát keresek...

Elektromos hintát keresek Debrecenben. Hol érdemes megnézni? És a Te babád szereti az elektromos hintát? Megnyugtatja?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém ordított benne:(((

Van a nyugati utcán a babavilágban,a Brendonban,a Stop Shopban a Kangaboo-ban

2011. szept. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ordított...? Miért? Később sem szokta meg?

Az az igazság, hogy nagyon azon vagyok, hogy megvegyem, de én is félek, hogy nem fogja szeretni, és akkor kidobott pénz. Jó lenne használt is, de azt végképp nem találok a neten.

2011. szept. 4. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk esőerdő hinta volt,a Bambi bababiziben vettem,a tóci szélén.2 hetes korától használtuk,nagyon szerette.Én ajánlani tudom,mennyi idős a babád?
2011. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

6 hetes a babám. Akkor lehet, megnézem a Bambiban. Jó lenne, ha lenne most is.

Te mennyiért vetted?

2011. szept. 4. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is FP esőerdős volt,de nagyon utálta :(

Nem sajnos,nem szokta meg később sem!!!!

Nem tudnád esetleg kipróbálni valamelyik ismerősnél????

Ha egy héten keresztül 2-3 x belerakod és úgy látod tetszik neki,akkor érdemes....Nagyon sokan tudják használni,de nekünk csak porfogó volt:(((


[link]

ilyenünk volt....


1.voltam

2011. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!