Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utalhat valamilyen problémára...

Utalhat valamilyen problémára ha a 1,5éves kislányom sok savanyúságot eszik? Egyáltalán baj ha sokat eszik belőle, vagy vegyem el?

Figyelt kérdés
Anyósom szerint igen. Szerinte kevés a gyomorsava. Egyszerűen imádja a lányom a savanyúságokat,főleg az uborkát. Képes lenne megenni egy teljes üveggel ha hagynám!
2011. szept. 4. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja. A kicsik tudják,hogy mire van a szervezetüknek szüksége. Hagyd,hogy egyen annyi savanyúságot,amennyi jól esik neki. (természetesen nem csak azt). Néhány nap vagy hét után abbahagyja. Akkor lehet,hogy csak a hús vagy csak a tészta kell neki.
2011. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez már több hónapja van nála. Édességeket meg alig eszik. Persze ennek én csak örülök! Amúgy köszi,én sem hinném hogy baja lesz tőle.
2011. szept. 4. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is imádta mindig a savanyúságokat, nála a gyöngyhagyma a favorit. Kisebb korában simán megitta a levét is, és volt, hogy megevett magában egy kis üveggel.

Semmi baja nem lett tőle.

Most már 5 éves, ilyeneket már nem csinál, de még most is szereti a savanyúságot :))

2011. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!