Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Molnár vezetéknévhez keresünk...

Molnár vezetéknévhez keresünk fiú utónevet. Már van egy Dánielünk. A lányunk pedig Nóra. Ötletek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 13:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
Milán, vagy Zsombor, nekem ez a kettő kedvenc fiúnevem:D de am nem tudom kifejezetten mi illik hozzá, bocsi.
2011. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Molnár Milán

Molnár Kristóf

Molnár Balázs

Molnár Gábor

Molnár Zoltán

2011. szept. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Dávid!
2011. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Simon
2011. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Zoltán,Krisztián

Ikreim:Kilián és Kolos :)

2011. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milán
2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sára, Fanni, Anna, Dávid :)
2011. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Zalán vagy Zsombor
2011. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Nekünk a Milán a favorit,így is szólítjuk a pocakban 18. hét óta mióta tudjuk,hogy kisfiú.Csakhogy a sógornőm most kezdett el panaszkodni,hogy annak idején ő is Milánt akart,csak áltólag anyósomék piszkálták,hogy van ilyen focicsapat meg ilyen hülyeségek.Engem abszolút nem érdekel,hogy ő mit gondol,vagy ilyesmi,de a párom elbizonytalanodott.Nem akarja,hogy ezért piszkálja majd a gyereket,vagy ezért ne szeresse.Már nem sok időnk van dönteni, 21.-ére vagyok kiírva,és szerintem nem hagyom magam lebeszélni,mert igazából mivel ilyen régen megvan a nevünk,nem igazán tetszik már semmi más.Egyértelmű,hogy a pocilakó MILÁN,a gyerekek is így hívják.Ti foglalkoznátok egy ilyen hülye véleménnyel?Szerintem semmi köze hozzá senkinek,hogy mi hogy nevezzük el a gyerekünket.
2011. szept. 6. 09:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele :) Amúgy az Ac Milán meg egy jó csapat :)

Bár manapság rengeteg Milán van, azt ugye tudod? De ha nem zavar, nekem tetszik a név :)

Amúgy a Márk-ot javasolnám.

2011. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!