Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mondhatnak ilyet a bölcsiben?

Mondhatnak ilyet a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nemsokára kezdjük a bölcsit és nemrég volt a családlátogatás.Ekkor adtak egy biztosítási lapot azzal a mondattal hogy ha nem fizetünk nem mehet a gyerek a bölcsibe!Nem arról a pár száz forintról van szó mert azt szó nélkül kifizetem!Csak a kommentár nem tetszik ha már egyszer felvették és erről papírom is akkor miért teszik a bölcsibe járást attól függővé hogy befizetem e a biztosítás! Ez csak nekem fura?
2011. szept. 5. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én sem hallottam még ilyenről,hogy kötelező lenne a biztosítás!Amúgy ez a gondozónőknek is érdeke lehet,hiszen minden felelősség az övék.
2011. szept. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem sem tetszene, mert nem lehet kötelező. Nekünk pl. van családi biztosításunk, mindkét gyerek be van biztosítva! Hívd fel a vezetőt, hogy tényleg úgy van, ahogy mondták? (Vagy csak érdekeltek a biztosítás megkötésében.)
2011. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez a : Ott húzzuk le pénzel a szülőt ahol tudjuk mozgalom!Én is így tudtam hogy nem kötelező. De felháborító ilyet mondani hogy ettől függ a gyerek helye a bölcsiben!
2011. szept. 5. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van,én is fel lennék háborodva.Fizesd be,aztán legyenek boldogok vele.A lényeg úgy is az,hogy a kicsi majd jól érezze magát a bölcsiben.Sok sikert hozzá!
2011. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze befizetem....ez nem is kérdés!Csak ez a hozzá állás nem valami megnyerő! Remélem jól fogja magát érezni a gyerkőc! :) Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 5. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is kötelező. Vagy ha van más biztosítása a családnak, akkor be kell mutatni az igazolást róla.

Amúgy minden egyes gyermek után kap a bölcsi pénzt, ezért tukmálják egy biztosító papírjait, hogy náluk kötelező megkötni. Kötelező, de természetesen te kiválaszthatod a neked szimpi biztosítót.

2011. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ava87 ***** válasza:
Ezt nem lehet kötelezővé tenni. Kár, hogy mégis megteszik némely helyeken. A fiamnak sem volt biztosítása, pedig nekem is adtak ilyen papírt (de akkor már hónapok óta oda járt), egyszerűen csak odaadták, nézzem meg, töltsem ki ha szeretném. De utána soha többet szóba sem került.
2011. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!