Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szoktak, kell írni a...

Mit szoktak, kell írni a gyermekvédelmi támogatás igénylő lapon, az indoklás részhez?

Figyelt kérdés

Még most csinálok ilyent először aki tud segítsen köszönöm.

Egyedülálló anyuka vagyok,egy két éves kislánnyal


2011. szept. 9. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Beírod azt indoklásnak,amit itt leírtál.Egyedül neveled kiskorú gyermekedet.Én ennyit írtam,és elfogadták.
2011. szept. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy mit írsz, nem ez alapján fogják elbírálni a kérelmedet. Jövedelem és vagyon számít.
2011. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyi bőven elég. Mondjuk: Gyermekemet egyedül nevelem.

Kész passz, nem regényt várnak :)

2011. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként egyik ismerősöm pont ilyen szoc. központban dolgozik, ahova ezeket a kérelmeket beadják. Olvasott már érdekes szöveges indoklásokat, volt, aki azt írta, hogy "kevés a zsé", és kérlek szépen, ezt is elfogadták :D
2011. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres gyermekvédelmi támogatás, Fehérváron legalábbis nincs is ilyen hely, nem kell indokolni. Ha nem éri el a család jövedelme az adott szintet, akkor automatikusan jár

Nem rendszeresnél van indoklás, de azt eleve csak meghatározott indokkal kérheted. Például gyógyszer kell a gyereknek-de nyilván erről igazolás is kell.

2011. szept. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bőven elég annyi, hogy egyedül neveled a gyermeket.

Úgyis a vagyoni helyzet, az egy főre jutó jövedelem a meghatározó, nem a te indoklásod.

2011. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!