Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy fogalmazzam meg levélben...

Hogy fogalmazzam meg levélben a munkáltatómnak, hogy a gyes lejárta után ki szeretném venni a szabijaimat? Ilyenkor kivehetem az összeset ami a gyed időszakára járt?

Figyelt kérdés
Ahogy számoltam,amire lejár a szabadság,pont megszületik a második babám,így nem kellene táppénzre mennem,vagy megkezdenem a tgyást.
2011. szept. 12. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából ezt nem kell megfogalmaznod neki, mert kötelező a felgyűlt szabikkal kezdeni. Tehát úgysem tolhatnád tovább.
2011. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A munkaügyes mondta,hogy írjam le levélben a főnöknek,hogy mit akarok.Maguktól szóba se hozták,hogy vegyem ki a szabikat,rögtön táppénzt beszéltek,meg hogy kezdjem meg a tgyást.De nem ellenkeztek amikor mondtam hogy én ki akarom venni a szabadságot,csak kérték hogy fogalmazzam meg,hogy meg legyen papíron.
2011. szept. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!