Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, hogy kezdtétek...

Szülés után, hogy kezdtétek újra a "házaséletet"?

Figyelt kérdés
Még nem ugyanolyan az alak, odalent is egy picit másabb vagy, a másik szobában szundít a gyerek,már vagy 1 millió éve nem csináltátok, hogy kezdtétek újra?
2011. szept. 12. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Óvatosan:)

Viccet félretéve a párom már alig várta, és bár engem annyira nem izgatott a lehetőség, nem akartam kitolni vele. Így óvatosan nekiláttunk, azon kívül, hogy olyan volt, mintha a szüzességemet veszítettem volna újra el, más különbség nem nagyon volt. És egy idő után jó lett újra nekem is.

SZóval mi csak belevágtunk:)

2011. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hosszú előjátékkal, óvatosan, finoman, türelmesen.

Nem volt könnyű, mert minden bajom volt, nem csak testi, hanem lelki is. Nem tudtam átkapcsolni az agyam anyából nővé! Párom türelme és megértése kellett, és a gyengédsége.


Amikor már elaludt a babád, akkor csak egymásra koncentráljatok a pároddal, ne gondolj másra, csak magatokra és az előjáték szerintem nagyon fontos. Nekem az alatt kikapcsol az agyam, és végre tudok nő lenni.

2011. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán volt kedvem, de 6 hét után óvatosan próbálkoztunk vele! A gátmetszés miatt sokig fájt a behatolás ezért élvezni sem tudtam, de aztán helyrerázódott minden...
2011. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

1 millió éve ??????


dehogy .-))))

szülés előtti napon még együtt voltunk és 2 héttel utána már volt sex bár aktus még nem az fájt volna de kis simi egyebek nem okoztak gondot .-))

rendesen kb 5 héttel a szülés után hűű nagyon jó volt :-))


mivel mindig is én voltam az aktívabb én kezdeményeztem a párom meg 5 percenként kérdezte h jó e nem fáj e stb... .-DD

20 perc után mondtam neki ha még egyszer megkérdi nem sexelek vele soha :-DDD


konkrétan ágyban párnák között :-D

2011. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

- Még nem ugyanolyan az alak: ez nem zavart egyikünket sem. A férjem is magára kapott pár kilót, de attól még nem ment el a kedvem tőle.

- A másik szobában szundít a gyerek: ez sem. Az zavarna, ha ugyanott szundítana.

- Odalent egy picit másabb: hát igen. Az első szörnyű volt, a második sem túl jó, sőt, amíg sokat szoptattam, addig egyáltalán nem volt az igaz. Viszont ahogy visszaállt a régi rend, rá kellett jönnünk, hogy az a kis tágulás még jót is tett, nekem azóta jobb, mint szülés előtt.

Összességében azt gondolom, hogy a türelem, a tolerancia és a kompromisszumok megtalálása mindkét fél részéről hosszú távon nagyon kifizetődik.

2011. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiunk után amikor a doki is áldását adta ránk finoman óvatosan csendesen:)6hét után

A lányunk óta viszont ha fizetnének se, a gondolattól is lezöldülök, pedig a halvány csíkjaimon kívül semmi se mutatja, hogy 2gyerekem van:( Se az alfelem, se az alakom se a cicik, mégis.

Szóval lassan 8hónapja(6nap múlva 8hónapos a lánykánk) semmivel se tudom magamból előhozni a vágyat. És szó szerint bosszant, ha hozzám ér a férjem:S:S

2011. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor a 6 hetes kontroll során mindet rendben találtak, akkor próbáltuk. Párom már nagyon várta, engem annyira nem lelkesített. Óvatosan csináltuk, mégis vacakabb volt, mint életem legelső alkalma. 8 héttel a szülés után már én is tudtam élvezni.
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyorsan.)

Óvatosan, ez olyen, mintha megint a szüzességed vennék el:)

De semmi extra. Mi nagyon vártunk, vigyáztunk, icipicit fájt az első pillanatban, aztán nagyon jó volt.

Mindkettő után így tettünk.

És a gyerek mellettünk szundított, nem a másik szobában:)

2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!