Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kezdtétek el fiatoknak...

Mikor kezdtétek el fiatoknak a fütyijén huzkodni a bőrt? Mennyi idős volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora óta minden este tornáztatom a fütyikéjét. A doktornénink megmutatta, hogyan kell. Már szépen bújik elő a "belseje" :)
2011. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
15 hónapos oltáson nézte meg a dokinénink mennyire lehet hátrahúzni neki. Akkor picit berepedt a bőre 2 oldalt, de úgy voltam vele, ha már a doki így hátrahúzta neki akkor már nem hagyom, hogy újra letapadjon neki. Konkrétan azóta húzogatjuk pancsi után 2x egymás után és ennyi. Nagyon szépen hátra lehet neki húzni teljesen. Már tudja a kis szaros, mert pancsi után már mutogat a fütykösre! :D Már ilyen kicsinek tudják, hogy mi a jó, mi lesz nagyon jó kb. 15 év múlva!!
2011. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a gyerekorvos, hogy hagyjam békén, ne húzogassam. Most voltunk az óvoda előtti vizsgálaton, megnézte, és egy pici részen le van tapadva, de nem vészes. Rögtön azt kérdezte, szemrehányóan, hogy fel szoktam-e húzni. Na, inkább nem mondtam semmit...

Úgyhogy most minden fürdésnél felhúzom, vagy felhúzza magának.

2011. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapos korában, csak annyit, amennyit engedett a bőr. Nem feszegettük, nem repedt be, de két hét alatt gyönyörűen hátrament neki a bőr. Azóta minden este fürdetésnél szépen tisztítva van így neki, se letapadás, se más probléma nincs (2 éves lesz).
2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 2 éves lesz 2 hét múlva.

Pár hetes korától húzogatjuk neki, de semmi változás nincs. Úgy le van tapadva, hogy épp csak a makk hegye látszik ki. De én nem izgulok ezen, mert gyereksebész ismerősünk mondta, hogy nem gond.

2011. szept. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Kamaszkorra megoldódik, csak itt (Mo) mániája néhány dokinak kapásból a szikét előkapdosni, vagy felrántogatni...
2011. szept. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 11. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!