Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A maradék dolgokra elég lesz...

A maradék dolgokra elég lesz kb.100 ezer forint?

Figyelt kérdés

Első babánkat várjuk! Babakocsi van. Szoba teljesen kész. Az erre szánt összegből maradt még 100 ezer forint! Az elég lesz a többi dologra? Kell még ugye kád, textil pelenka, krémek, mellszívó, stb.

Babaruha már van egy pár, ahhoz már nem sok mindent kell vennem!

Ha nem a legjobb, de nem is mindenből használtat veszek belefér 100 ezerbe?


2011. szept. 12. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bele, bár kérdés az is, h szerinted mi mindent kell megvenned?

(pölö mi az, h "krémek")

2011. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát az a baj,hogy még én sem tudom!:) Nem értek még ehhez!

Krémek alatt a babának való krémeket értem, pölö fürdető, popsikrém stb.

2011. szept. 12. 15:46
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dőlsz be a reklámoknak,és nem akarod mindenből a legmárkásabbat,ami semmivel nem tud többet a névtelennél,akkor bőven.Még magadra is marad:)
2011. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na én pont az átverhető kategória vagyok!:) Mivel nem tudom még mi a különbség, ezért hajlamos vagyok megvenni a jónevűt!

Pl. itt a mellszívó. Én még csak az Aventesről hallottam, pedig nyilván más is van!

2011. szept. 12. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezért vagyunk mi,hogy segítsük:)

Nagyon szívesen teszem,akár privátban is,ha írsz.

2011. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!:))

Élek a lehetőséggel és fogok írni nemsokára!:)

2011. szept. 12. 16:12
 7/13 anonim ***** válasza:

A babakérmek a marketing marhaságokhoz képest nem pénz. Mire gondolok? Például a mellszívóra, én a helyedben csak akkor vennék, ha tényleg szükség lesz rá. Vagy ilyen a légzésfigyelő is, amire - ha a babád időre született, semmi baja sincs és ti nem bagóztok a szobájában, valamint nem gondoljátok, hogy a babaszoba hőmérsékletének 30 foknak kellene lennie - tulajdonképpen felesleges. De lehet még ilyen példát mondani sokat (cumisüveg sterilizátor az egyszerű és olcsó kifőzés helyett, bébiőr ahelyett, hogy hallástávolságon belül lenne a babád, babapelenka gyűjtő szerkezett uzsonnászacskó helyett, amibe egyesével el lehet zárni a pelust, stb.).

Tehát ha ezeket a holmikat nem veszed meg, akkor bőven ki fogtok férni ennyi pénzből.

2011. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ebből egyedül a bébiőr, amit én szeretnék! A házban nem hallom meg,ha pl. én a konyhában,ő a gyerekszobában fekszik,ha sír. Légzésfigyelőt kapunk, pelenkagyűjtőt sosem értettem minek. Ez a mellszívót viszont tényleg nem tudom,hogy kell vagy nem!

Az a gond,hogy ha kell, akkor csak a férjem tudom elküldeni, mert nem hiszem,hogy szülés után pár nappal lesz kedvem vásárolgatni. Ő meg nem tudom,hogy mennyire lenne ebben profi!:)

2011. szept. 12. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:
A márkás krémek helyett:gyógyszertári keverékek(popsikrém,fürdető,babaolaj,stb....)
2011. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ava87 ***** válasza:

Igen, ami a babának kell ilyen krémek meg fürdető, azokat a gyerekorvos felírja receptre, gyakorlatilag nem tétel. És egy újszülöttnek ezek sokkal jobbak, mint bármiféle illatos babakence. Én még a négy éves fiamnak is a gyógyszertári fürdetőt használom, mert abban nincs illatanyag, meg egyebek - a gyerekorvos javasolta, mert mindig száraz volt a bőre, és utánanéztem, hogy tényleg szinte minden tusfürdőben, sőt, gyerekeknek készült fürdetőben is kőolajszármazék van, ebben viszont nem. A saját arcomat is ezzel mosom, ez nem csapja ki :) Amiből jó bevásárolni, az a pelenka meg a popsitörlő, abból sosem lehet elég :) A drágábbak közül én a Nivea törlőkendőt szerettem a legjobban, jó vastag, nem szakad, kellően nedves. Olcsóbbak között is vannak nagyon jók, csak azokat ki kell fogni, meg kell találni, én már nem nagyon emlékszem, melyikek voltak a jók.

Mellszívó ügyben nem tudok tanácsot adni, én hasznát vettem, de elég gagyi vacakot sikerült venni, ezért nem sokkal volt könnyebb, mint kézzel. De meglehet, hogy nem lesz rá semmi szükséged, akkor meg kellemetlen, hogy pénzt adtál egy jobbfajtáért.

2011. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!