Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy két éves kislány mellett...

Egy két éves kislány mellett szerintetek belevágjak egy olyan üzletbe, ami napi kb.3-4 óra ráfordítást igényel? Anyagilag mindenképp megérné, mert nekünk számít az a 10-20ezer forint is.

Figyelt kérdés
Ilyenkor természetesen lenne aki vigyáz rá.
2011. máj. 3. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
miért ne? nem értem mi a problémád, nyilván ezerszer jobb napi 4 órában dolgozni mint 8 órában és még gyest is kapsz ami +25e ugye
2011. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 éves mellett?Még szép,ha kell a pénz.Nem olyan kicsi az már.
2011. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz nem olyan kicsi már csak fáj egy kicsit a szivem, hogy lassan úgyis oviba megy majd és már nem lehetek sokat vele! Viszont a pénz meg nagyon jól fog jönni!
2011. máj. 3. 13:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pl. készségfejlesztő gyerekjátékokkal foglalkozom mellékesként a másfél éves gyermekem mellett napi kb.1-2 órában.

Néha őt is rábízom emiatt a nagyszüleire, de nem vettem észre, hogy problémát okozna ez neki, imád velük lenni.


Legalább a kislányod is megszokja, hogy nem vagytok folyton együtt, így lehet könnyebb lesz még az oviba is a beszoktatás! :)

2011. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan, 4 óra nem olyan sok és pláné ha kell a pénz.
2011. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia,


az én válaszom is az igen!! a mi fiunk 10 hónapos volt, amikor választhattam a munkahelyem vagy a munkanélkülisig között... természetesen vissza mentem dolgozni!! 8 órában. az elején nagyon nehéz volt, de semmilyen hátránya nem lett ebből a kicsinek, megszoktuk, belerázódtunk!!


Ági

2011. máj. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Georgina Bojana válasza:
Mindenképpen vágjál bele, de csak akkor, ha van háttér-országod! Magyarul, ha beteg, van kivel lennie, mert ha belekezdesz bármibe, ha egyszer elkezdődik a pörgés, nehéz a kiszállás. Az élet nem engedi, de sokszor, hogy mama is legyél. Jól tudom miről beszélek. Segítség nélkül, semmiképpen, mert annak nincs sok értelme, hogy valamit elindítasz és befuccsolsz. Azzal is tudnál pénzt keresni, ha bevállalsz +egy gyereket, magyarul, vigyáznál még egy (idegen) gyerekre, akinek a szülei dolgoznak. Így két gyerek, jól tudom fárasztó, de később jól eljátszanak egymással, s az is pénzt hoz(na) a házhoz, s mégis vele lennél. Egy ikerbabakocsi a megoldás, s +20 szem +4 kéz. Olyan,mintha ikreid lennének. Sok asszonynak ikrei vannak, s túlélik, +pénzt sem keresnek a +babával. Erre gondolj! Sok szerencsét, jó egészséget, sok türelmet +erőd idegrendszert! Mert ha egyik elkezd bömbölni, a másik baba folytatja. Ez igaz, de az is igaz, hogy meg tudod vígasztalni őket szeretettel, figyelemmel. S, hidd el, ez nagy segítség lenne. Fontold meg, csak okosan! Persze, ilyenkor is jó egy ügyes nagyi a közelben!
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!