Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van Bp-en olyan 4D Uh központ...

Van Bp-en olyan 4D Uh központ ahova nem kell elöre bejelentkezni? És mennyibe kerül? Sürgös lenne.!

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem barhova IS mesz,legalabb aznap, vagy egy nappal elotte erdemes felhivni a helyet, hogy mehetsz-e. Legalabbis nem eri meg potyara utazni,vagy ott ulni orakat, hogy sorra kerulj.Mindenhol lehet talalni szerintem potyaorat,ahova nem volt senki bejelentkezve, vagy lemondtak.

En a 4dgenesist ajanlom neked,amikor en hivtam oket mar aznap is fogadtak volna,nagyon rugalmasak, akar keso este, vagy hetvegen is hajlandoak bemenni,ha nagyon szeretned.

2010. okt. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


itt legkésőbb másnap fogadtak mindig, amikor én voltam terhes. ez 9 hónapja volt. bár kétlem, hogy most keddnél előtt bármelyik 4D UH rendelő nyitva lenne. Mi olyan sürgős, amit csak 4d láthat?

2010. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Rosszul irtam,nem az uh sürgös annyira(bár az is mert,már mindjárt 32hetes leszek),hanem a válaszok.:)
2010. okt. 31. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!