Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyesen vagyok jön a 2 baba ha...

Souvenirheart kérdése:

Gyesen vagyok jön a 2 baba ha táppénzre megyek mennyit fogok kapni (Br 280000 volt a bérem). Táppénzre menjek v esetleg szabira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem kicsi a bruttóm(90), riogattak a táppénzzel, hogy most ugye kevesebb blablabla, nem is akartam eljönni, hanem dolgozni amíg tudok, sajnos veszélyeztetett terhes lettem, így mindenképpen táppénz. viszont a fiam után járó családival együtt annyit kapok, mint ha bent güriztem volna 10 órákat.
2011. szept. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem br. 250.000 volt a fizum, és 2,5 év van a gyerekek között.

Táppénzen voltam, ami netto 119 e Ft-ot kaptam. A tgyásra most 99 et kapok.

5 hónapot voltam gyes helyett táppénzen.

2011. szept. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

második..

én a szabikat megtartom amikor munkába állok majd addigra, jól jön majd együtt. akkor lesz már vagy 4 hó szabim.

2011. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!