Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet terhesség tünete a...

Lehet terhesség tünete a vizeletben kimutatott vér ill. fehérje?

Figyelt kérdés
Mandulagyulladásom volt, még nem teljesen gyógyultam fel, voltam az orvosnál, csinált vizeletvizsgálatot kedden és ma is, és mindkétszer talált benne vért, ill. fehérjét, de nem mondta, hogy ez mit jelent, csak hogy újra kell csinálni. Valahol hallottam, hogy ezeket terhességnél szokták kimutatni... (Azért aggódom, mert másfél hete kimaradt egy fogamzásgátló tabletta, és aznap voltam együtt a párommal.) Nyugtassatok meg légyszíves... Előre is köszönöm!
2009. ápr. 23. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 db tabi kimaradása miatt nem eshetsz teherbe!Vmi más van a dologban!
2009. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek NEM tartoznak a terhesség tünetei közé, viszont komoly figyelmet igényelnek!

2009. ápr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fehérje gyulladás miatt szokott a szervezetben lenni. Szerintem, ez még a mandulagyulladás maradványa! Ne aggódj!
2009. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!