Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten a vizeletben fehérje...

30. héten a vizeletben fehérje és genny, az orvos Zinnatot írt fel amit 5 napig kell szednem. Terhesség alatt volt vagy van valakinek a vizeletében fehérjét találtak?

Figyelt kérdés
Mit írt fel rá a doki? (én úgy tudom, hogyha a vizeletben fehérje van az "nagy" gond)
2009. dec. 23. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Zinnat-ot szedhetsz, nem ártalmas a babára!
2009. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 19 hetesen a vizeletem üledékében fvs, és baktériumok 1*lettek, a doki nekem is Zinnat 250mg írt fel 2x1 5 napig, de azt mondta csak akkor szedjem, ha megismételem és úgy is lesz benne, ma lett kész az eredmény, és teljesen negatív, kiderült rosszul adtam le a vízeletet, az elejét nem szabad beleengedni, és előtte fürdeni kell. Azt mondta a doki, hogy nem lesz semmi baja a babának, mert ezt szokták adni terhessen. kellemes ünnepeket
2009. dec. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 19. héten találtak fehérjét a vizeletemben, de csak minimális mennyiséget, nagyon megijedtem. A dokival beszéltem róla, elmagyarázta, hogy okozhatja az is, ha a vizeletvétel előtt nem zuhanyoztam le és némi hüvelyváladék került a mintába, mely fehérjét tartalmaz, illetve elég morbid, de ha a pároddal előzőleg együtt voltál, az ondó is belekerülhetett a vizeletbe...
2009. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!