Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiszámolná nekem valaki, hány...

Kiszámolná nekem valaki, hány nap szabadság jár nekem?

Figyelt kérdés
2008. október 1-én született a lányom. 2008. június 30-ig dolgoztam, július 1-től táppénzem voltam szeptember 1-ig. 2008-ban kivettem a nekem járó szabadságaim felét. 2009 március 17-ig tyáson voltam, majd gyeden. 2010. október 1-től gyesen vagyok. Most október 2-től ki szeretném venni a szabadságaimat, és kíváncsi vagyok, hogy hány nap jár nekem. Jelenleg 30 éves vagyok, idén februárban töltöttem.
2011. szept. 17. 13:00
 1/1 anonim ***** válasza:

2008-ban 27 voltál, 21 nap járt, ennek kivetted a felét, maradt 4 vagy 5 nap időarányosan. Októbertől március 17-ig járt neked időarányosan 9 nap. A gyed első évére jár a teljes szabi, ekkor már 28 elmúltál, így az 22 napot jelent.

Tehát 35 vagy 36 napod van, plusz a gyerek után járó évi 2 nap, ha te igényelted.

Ez 7 hetet jelent.

2011. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!