Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha éhgyomorral kell menni...

Ha éhgyomorral kell menni vérvételre attól még vizet lehet inni ugye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell is inni, engem mindig lecsesznek, hogy nem iszok előtte, mert sűrű a vérem, és nehéz levenni...
2011. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van! Tiszta vizet lehet, és kell is!
2011. szept. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tiszta, buborékmentes vizet nyugodtan. Én se tudtam sokáig, hogy lehet, de javasolják. Ti. reggelre besűrűsödik a vér, a víztől kissé felhigul, és könnyebben folyik. Ráadásul az eredményt nem zavarja be, mint pl. kávé, tea cukorral stb. Szóval nyugodtan, sokat is ihatsz.
2011. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 20. 09:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Vizet persze, sőt javasolják is, azt mondják jobban jön a vér, ha ittuk előtte vizet.

De ásványvizet nem innék, ha teljes vérkép lesz,mert abban ugye van ez meg az, félnék, hogy befolyásolja az eredményt.

2011. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok,most jöttem a vérvételről.Igazatok volt kell inni 3-5 dl vizet mert úgy tényleg könnyebben jön a vér.Sajnos én nem ittam csak kb 2dl ami nagyon kevés volt,hát nem is jött a vérem...3 helyen szúrtak meg mire lejött a 7 cső vér,elkezdett jönni de egy két cső után mindig elállt és így újra kellett szúrni,na de ebből tanúltam és tudom hogy legközelebb inni kell.Szép napot mindenkinek!
2011. szept. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!