Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy van ez a gyerekorvos-vála...

Hogy van ez a gyerekorvos-választás?

Figyelt kérdés

Mi ennek a menete pontosan? Fogom magam és nagy pocakkal lemegyek hozzá rendelési időben és elmondom, hogy baba lesz és szeretném, ha ő lenne az orvosa? Vagy fel kell hívni telefonon előtte?

Nem akarok nagyon variálni, a körzeti orvosra gondoltam, nem nagyon ismerek gyerekorvosokat és megszavazom a bizalmat a körzetinek.

34 hetes vagyok, ideje lenne már?

Első baba, ezért vagyok ilyen tapasztalatlan.


2009. ápr. 24. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a körzeti orvoshoz viszem a gyerekeket. Ilyen esetben nem kell semmit tenned, automatikusan oda kerül a gyerkőc is.
2009. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk így:

2 gy.orvos van. A védőnőnél mindkettőnek megvan a száma. Amelyik szimpatikus, ahhoz kell bemenni a baba kellékeiért (pl apukának, amíg a kórházban vagytok), és/vagy amikor hazajöttök őt kell felhívni, h jöjjön ki megnézni a babát. Elsőre köteles kimenni ingyen házhoz, talán 48 órán belül, de ezt nem tudom pontosan, mert a miénk 4 órán belül kijött.

Szépen elő lehet vezetni, h őt szeretnétek, de ha nem mondjátok, akkor is fogja tudni. A miénk nagyon örült. :)

Én ismerősöket kérdeztem meg, h kinek milyen tapasztalatai vannak, az alapján döntöttem.

2009. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én sem ismertem gyerekorvost. Nekem védőnőm ajánlotta dokinéninket. Ő szólt neki,hogy szeretném ha ő lenne a dokink. Szombaton jöttünk haza a kórházból,hétfőn jött megnézni a legényt. :)
2009. ápr. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. ápr. 25. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!