Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik kád a jobb választás?...

Melyik kád a jobb választás? Anatómiai kád vagy sima kád biztonsági fürdetővel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 08:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mi az az anatomiai kád?


nekem sima kádam volt semmi biztonsági rész nélkül.


annyira kicsi a gyerek hogy simán tudod tartani kézzel.

én parázos vagyok, de annyira egyszerü volt a fürdetés. ez a biztonsági izéba féltem volna bele tenni a gyereket, hogy bele csúszik.


de anatomiai kádat még nem is hallottam.

tegyél be linket.

2011. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi!


[link]


Ilyesmi! Tehát ki van benne "alakítva" ez a forma, ahova rakod a picit!

Én nagyon parázok a fürdetéstől, ezért is gondoltam,hogy jobb lenne egy olyan kád, ami segít megtartani a bébit!

2011. okt. 29. 08:23
 3/12 anonim ***** válasza:
Az anatómiai sokkal jobb, mert már az első pillanattól nem kell fogni a babát, hanem csak beletenni és mosdatni. A feje megtámasztódik, neked van két szabad kezed és a hátadat is nagyon kíméli. Nekem nem a kádam anatómiai, hanem egy anatómiai fürdetőszékem van és első perctől a nagy fürdőkádban fürdik. Amikor meg már elég nagy a baba, h élvezze a fürdést, akkor is könnyebb ezzel.
2011. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

sima kád és lehet kapni bele anatómiai betétet kapni


ha már ülni fog akkor ha anatómiait veszel le kell cserélni mert nem lesz kényelmes neki

ha betétet veszel bele akkor csak kiveszed és tudod tovább használni a kádat


pl gyorsban most ezt találtam :

[link]

2011. okt. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

elsö vagyok,


most már tudom milyen.

ilyet semmi képpen se vegyél. föleg hogy ha ülni tud akkor kint a teraszon nyáron szuper hasznos lesz, csak pancsizni.

2011. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a fürdető dézsára szavazok.Míg kicsi volt ezt használtuk:

[link]


Mióta nagy és ülni tud,ezt használjuk:

[link]

másfél évesem imádja és biztonságos is.

2011. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Anatómiai kádat én sem vennék, ahogy már előttem is írták csak pénzkidobás. Nekünk betétünk van(pont olyan ami be van linkelve) de konkrétan 1X használtuk, nekem egyszerűbb volt nélküle, mert tényleg csak először fél a fürdetéstől az ember, utána rájön, hogy nem olyan bonyolult mint ahogy látszik!:) Ez olyan mint a szoptatós párna, van akinek bejön, van akinek nem(viszont ez a fajta olyan 1000.- körül van, tehát nem olyan nagy pénz még akkor sem ha nem fogod használni).

Egy ismerősömnek van fürdető dézsája, ő nagyon dícséri.

2011. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jo ez az anatomiai kad is, vagy sima es biztonsagi uloket lehet venni bele. Mi az utobbit valasztottuk, kenyelmes volt, amig nem ult.
2011. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem pénzkidobás. Nekünk sima kádunk volt, méghozzá a hagyományos, nagyobb fajta.

Nekem nem volt teher egyik kezemmel fogni a babát, a másikkal mosdatni.

2011. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekunk volt anatomiai, de nem lattam sok ertelmet, mert en ugyanugy tartottam benne a picit fel kezzel, mert amikor eloszor kiprobaltam, hogy nem tartom, csak hagyom, hogy a kad tamassza, akkor ugyanugy elcsuszott benne a pici.

Ilyen volt: [link]

Raadasul nem tunt olyan kenyelmesnek, tobb viz is kellett bele, mert voltak melyebb es kevesbe melyebb reszei.

Azert sem volt praktikus, mert az en gyermekeim kozel 60 cm-rel szulettek es nagyon gyorsan nottek (szeltere, hosszara egyearant), hamar kinottek.

Kb 3 honapig hasznaltam ezt gyermekenkent, meg nem bantam a vasarlasat, mert a pelenkazoallvanyhoz volt, szoval nem ez volt benne a lenyeg.

Utana en sima ikeas babakadat vettem, a belselyeben van csuszaszgatlo anyag:

[link]

Nekunk kek van, szerintem ez a feher is ugyanolyan.

A nagyobbik gyerek mar 3 eves, a kicsi lassan ketto es meg most is ebben furdenek (ulve termeszetesen), mert a mi kadunk hatalmas, teleengedni minden nap nem fogom, zuhanyozni nem szeretnek, ebben viszont eluldogelnek, jatszanak.

2011. okt. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!