Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e valakinek valamilyen...

Van-e valakinek valamilyen tapasztalata a meseszép bababolttal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2 hete rendeltem meg a babakocsit és hozzá hordozót. Ma kaptam meg a babakocsit, de nincs a csomagban a kocsi hátsó kereke, illetve nem kaptam meg a hordozót. Felhívtam őket, azt mondják nem volt raktáron, majd a jövőhéten küldik. Nem tudom, nem-e átvertek.
2011. szept. 20. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát kedvesek. Én biztos nagyon felhúznám magam az ilyenen...Hívogasd majd őket, ne hagyd hogy elfelejtsék, ha pedig megkapod a cuccot, hord le őket telefonban, vagy a netes fórumokra írd le, hogy jártál..Én nem értem, de sok cég annyi mindent megenged magának..náluk nincs válság? Én mindig azt feltételezem, hogy a vevő az első, mert belőlük élnek..
2011. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát valóban kedvesek...:( Én is gondoltam rá, hogy majd elmagyarázom nekik, miután megkaptam a kereket, illetve a hordozót. De nekem persze rögtön, előre kellett fizetni... Nem gondoltam, hogy ilyen megtörténhet...
2011. szept. 20. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


kár hogy nem láttam előbb a kérdésed. nem tudom, megoldódott-e a dolog végül vagy hogy végződött a történet. én vasárnap rendeltem egy autósülést tőlük és az utalás után mailben kérdeztem, mikorra várhatom, maguktól nem üzentek volna. azt írták kedden, h az utalás megérkezett, a futárnak aznap adják is át és kiszállítja. aznap semmi, ma se semmi. felhíom őket, mégis mikor legyek itthon. hát még nem vette fel a futár, de ma már biztos fel lesz véve, holnapra várjam. kicsit se voltam mérges. de ha holnap se ér ide, kocsiba vágom magam és 60 km nem oszt nem szoroz, de úgy kiosztom a palit, hogy csak zörög...

2012. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia! Rá 2 hétre kaptam meg a kereket! De olyan bunkók voltak, hogy csak na. Nem is rendelek tőlük semmit. Remélem neked is jól sikerül....
2012. aug. 16. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Állítólag a postai futárszolgálattal elküldte tegnap és ezekben a percekben meg is hozta a posta, egyelőre úgy tűnik, épségben :-) meglátjuk, mennyire tetszik a törpének. a botlban tényleg bunkók, ma már nagyon húzta a száját a fickó, hogy megint telefonáltam, de szerintem meg nem árt tudnom, mikorra várhatom, hogy feleslegesen ne üljek már itthon a gyerekkel. ilyen jó időben meg pláne
2012. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!